TYLKO U NAS. „Taniec z gwiazdami” nie jest w całości nadawany na żywo? Te fragmenty nagrano znacznie wcześniej

Taniec z Gwiazdami

Taniec z Gwiazdami

Taniec z Gwiazdami na antenie Polsatu doczekał się 13. edycji, która właśnie dobiegła końca. Program nie jest w całości nadawany na żywo? Tylko u nas zobaczycie kulisy programu, o których nie mieliście wcześniej pojęcia. 

Taniec z Gwiazdami to show, które z każdą kolejną edycją przyciąga przed telewizory ogromną liczbę widzów. Cały czas nie brakuje bowiem gwiazd, które chętnie sprawdzą swoje umiejętności na parkiecie, ale też fanów, którzy za każdym razem mocno trzymają kciuku i wysyłają kolejne SMS-y na swoich faworytów. W ostatnim dniu października zakończyła się 13. edycja show emitowana na antenie Polsatu. Tym razem również nie zabrakło ogromu emocji.

Program wygrali Ilona Krawczyńska w duecie z Robertem Rowińskim. W finale zmierzyli się z Jackiem Jelonkiem, którego przez kolejne odcinki prowadził Michael Danilczuk. Każda z par na finał przygotowała aż trzy występy. Tym razem to jedynie widzowie mieli decydujący głos. Jury w składzie: Michał Malitowski, Andrzej Piaseczny, Iwona Pavlovic i Andrzej Grabowski dawało jedynie punkty pro forma, a ich oceny nie miały wpływu na losy uczestników.

Tego nie widzieliście na antenie Tańca z Gwiazdami. Program nie był na żywo?

Finałowy odcinek programu zgromadził przed telewizorami rekordową liczbę fanów, a emocje dosłownie sięgały zenitu. Przed telewizorami widzowie zasiadają od pierwszej minuty, aby nie przegapić żadnej chwili. Wiadomo bowiem, że show nadawane jest w trybie „na żywo”.

Okazuje się jednak, że nie do końca. Naszej reporterce, która od samego początku pojawia się na widowni programu udało się podpatrzeć, że nie wszystkie momenty, które pojawiły się na ekranach telewizorów, zgadzały się z tym, co aktualnie działo się w studiu programu.

Początek, na którym przedstawiane są wszystkie pary po kolei nagrany był nieco wcześniej. W czasie, gdy kolejni uczestnicy pojawiali się na ekranach telewizorów, okazało się, że zasiadali już oni przy stole, który był elementem pierwszego tańca, który zobaczyliśmy na wizji.

Produkcja zapewne chciała zaoszczędzić odrobinę czasu antenowego, dlatego mogła zdecydować się na taki krok. Udało wam się dostrzec przed telewizorami, że ten moment nie pojawił się w programie „na żywo”? W galerii zobaczycie fragmenty prosto ze studia.


Taniec z Gwiazdami

Taniec z Gwiazdami

Taniec z Gwiazdami

Taniec z Gwiazdami

Ilona Krawczyńska, Robert Rowiński - Taniec z Gwiazdami 13 - finał

Ilona Krawczyńska, Robert Rowiński - Taniec z Gwiazdami 13 - finał

Komentarze

  • Gość pisze:

    Nasz błąd, głosujących, pierwsze miejsce powinna mieć Natalia,, pózniej chłopaki, a trzecie Wiesio !!!

  • Antek pisze:

    Nie wzbudziła mojej sympatii ,na siłę się promowała ,ma parcie na szkło.Powinna wygrać Natalia lepiej tańczyła i wyglądała i sympatyczna, skromna .Wiadomo dali wygrać swojej .

  • Gość pisze:

    Posłuchaj piosenki i otwórz umysł la la la la la la la la la la la la around the world młodzieżowe gangi starły się w krobi atak 4000 kobiet i dzieci na anglie zderzenie tirów na a4 czy tylko mnie to dziwi brak alla w święta i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×