Szukaj

Marcela Leszczak chce do „Tańca z gwiazdami”. Ale nie tylko! Marzy się jej udział w jeszcze jednym hicie [WIDEO]

Taniec z gwiazdami to niejedyny program, w którym chciałaby wystąpić Marcela Leszczak. Partnerka Miśka Koterskiego marzy o angażu do jeszcze jednej popularnej produkcji. O wszystkim opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką. Czy spełni swoje marzenia?
Marcela Leszczak chce do Tańca z gwiazdami

Marcela Leszczak chce do Tańca z gwiazdami

O Marceli Leszczak zrobiło się głośno w 2013 roku, gdy wzięła udział w trzeciej edycji Top Model. W programie dotarła do finału, gdzie minimalnie przegrała z Zuzą Kołodziejczyk. Gwiazda nie ukrywała swojego żalu do producentów show i widzów, twierdząc, że to jej należało się pierwsze miejsce.

Marcela szybko zrezygnowała z kariery w modelingu. Wzięła udział w kilku kampaniach, a potem zmieniła branżę. Została aktorką. Wystąpiła w serialu Miłość na bogato, którzy przysporzył jej rzeszę fanów. Zabawne powiedzenia Leszczak stały się inspiracją dla autorów memów.

Mem z Marcelą Leszczak

Mem z Marcelą Leszczak

Obecnie gwiazda skupia się na macierzyństwie. Ograniczyła swoją działalność zawodową do minimum, choć czasem pojawia się na stołecznych salonach. Wtedy najczęściej towarzyszy ojcu swojego dziecka, Miśkowi Koterskiemu.

Marcela Leszczak chce do Tańca z gwiazdami

Gwiazda Top Model w rozmowie z naszą reporterką przyznała, że chętnie wzięłaby udział w jakimś telewizyjnym hicie. Zauważyła jednak, że producenci zapraszają najczęściej osoby, o których w danym momencie jest głośno:

Myślałam, żeby się zgłosić do jakiegoś programu. Jednak to w taki sposób nie działa. To praca się przekłada na dalsze wystąpienia w telewizji i nie ukrywam, że marzy mi się udział w dwóch programach.

Marcela Leszczak marzy o zatańczeniu w Tańcu z gwiazdami, ale nie tylko. Chętnie podjęłaby się jeszcze jednego wyzwania:

Chciałabym wystąpić w programie Taniec z Gwiazdami już od wiele lat. I program Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jeżeli nie teraz, to mam nadzieję, że w przyszłości.

Misiek Koterski pragnie aby w kolejnej edycji Tańca z gwiazdami wystąpiła jego partnerka - Marcela Leszczak.

Misiek Koterski pragnie aby w kolejnej edycji Tańca z gwiazdami wystąpiła jego partnerka – Marcela Leszczak.

Dodajmy, że ukochana Koterskiego ma na swoim koncie romans z muzyką. Na YouTubie bez problemu znajdziecie kilka jej piosenek, które zostały bardzo pozytywnie przyjęte przez internautów.


Marcela Leszczak, Michał Koterski - See Bloggers 2019

Marcela Leszczak, Michał Koterski - See Bloggers 2019

Marcela Leszczak, Michał Koterski - Fighter premiera

Marcela Leszczak, Michał Koterski - Fighter premiera

Misiek Koterski i Marcela Leszczak - premiera filmu Kobiety Mafii 2

Misiek Koterski i Marcela Leszczak - premiera filmu Kobiety Mafii 2

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×