Szukaj

Kto w finale “Tańca z gwiazdami”? Iwona Pavlović zdradziła nam swoich faworytów! [WIDEO]

Macademian Girl, Gimper czy Joanna Mazur? Iwona Pavlović zdradziła, kto powinien wystąpić w finale Tańca z gwiazdami. Czy jej oczekiwania pokryją się z typami publiczności?
Kto w finale Tańca z gwiazdami?

Już za dwa tygodnie poznamy zwycięzcę Tańca z gwiazdami. Przed decydującym starciem czeka nas emocjonujący półfinał, w którym o awans do finału zawalczą Macademian Girl, Gimper i Joanna Mazur. Każda z tych gwiazd w trakcie trwania show zyskała ogromną sympatię widzów i przekonała do siebie jurorów. Nie wszyscy jednak mogą pochwalić się umiejętnościami na tak samo wysokim poziomie.

Iwona Pavlović w rozmowie z naszą reporterką przyznała, że w finale najchętniej zobaczyłaby Joannę i Tamarę:

Moim zdaniem, zdaniem zawodowca, odcinek finałowy powinien należeć do Joanny i Tamary. Naprawdę na ten finał zasługują. Nie wiem, jak się SMS-y rozkładają, bo niestety te SMS-y będą bardzo decydować jeśli chodzi o wejście do finału.

Najbardziej bezwzględna jurorka show nie ukrywa, że jej zdaniem Jakub Kucner i Gimper w ćwierćfinałowym starciu znacznie odstawali od swoich rywalek:

Nie ukrywam, że wolałam, aby któryś z panów odpadł, niż z naszych pań, bo dużo słabiej tańczą. Akurat to mnie cieszy. Była trochę różnica, panowie kontra panie.

Czy publiczność jest podobnego zdania, co Iwona? O tym przekonamy się już za tydzień.

Zobacz: Jan Kliment ujawnił kolejne sensacje z życia Joanny Mazur! Okazuje się, że Polsat nie pokazał wszystkiego!

Zobacz: Dominika Tajner-Wiśniewska na domówce. Zabrała ze sobą przystojniaka z “Tańca z gwiazdami”! To ich kolejne wspólne wyjście

Zobacz: Mariusz Węgłowski odniósł ciężką kontuzję w “Tańcu z gwiazdami”! Sytuacja jest poważna


“Dance Dance Dance” czy “Taniec z gwiazdami”? Który program wolisz?

×