Rodzina Małyszów w „TzG”? Adam jest na nie, ale Karolina już niekoniecznie. Widzi siebie w roli, w jakiej jeszcze nikt nie wystąpił

Małyszowie o udziale w Tańcu z gwiazdami

Małyszowie o udziale w Tańcu z gwiazdami

Adam i Karolina Małyszowie o swoim potencjalnym udziale w Tańcu z gwiazdami. Kto z nich chciałby wziąć udział w show, a kto niekoniecznie? O to zapytała nasza reporterka.

Nowa edycja Tańca z gwiazdami zbliża się do półmetku. Za nami już cztery odcinki, z których odpadły najsłabsze pary. W tym tygodniu widzowie nie okazali wystarczającego wsparcia Izabeli Małysz. „Żona Orła z Wisły” – jak podpisywali ją producenci show – odpadła w najmniej spodziewanym momencie. Bukmacherzy i spore grono internautów obstawiało, że jej przygoda z tańcem potrwa co najmniej do półfinału.

Małyszowie w Tańcu z gwiazdami? Adam i Karolina komentują

Chociaż dla Izy show dobiegło końca, to niewykluczone, że w kolejnych edycjach zobaczymy jej rodzinę. Nasza reporterka zapytała Adama Małysza, czy podniósłby rękawicę rzuconą przez produkcję i zatańczyłby na wiosnę 2022. Skoczek nie ukrywa, że na tę chwilę jest na nie. Powód? Nie chce być już oceniany przez jurorów. Przywołuje to w nim stresujące wspomnienia:

Chciałbym się na pewno nauczyć tańczyć, ale na pewno nie przed kamerami. Ja wiem, że to jest potwornie stresujące i jest to pewnie jakieś wyzwanie. Nie wyobrażam sobie na starość, żebym miał gdzieś występować i znów być po raz kolejny oceniany. Mnie to przypomina skoki narciarskie. Nie zawsze zgadzasz się z ocenami jury, a musisz się z tym pogodzić.

Karolina Małysz ma nieco inne zdanie od swojego ojca. Jest chętna zatańczyć, ale nie jako uczestniczka, która skazana jest na SMS-y widzów. O wiele chętniej zaprezentowałaby się jako atrakcja wieczoru podczas przerw pomiędzy poszczególnymi scenami:

Myślę, że nie jestem przygotowana na to, żeby być gwiazdą. Ale bardzo lubię tańczyć i chętnie bym zatańczyła. Może nie jako gwiazda, ale w przerywnikach.

Kto wie, być może bylibyśmy narodzinami nowej gwiazdy Polsatu? Cała rozmowa z najbliższymi Izy Małysz poniżej.


Karolina Małysz - suknia

Karolina Małysz - suknia

Karolina Małysz i Kamil Czyż - wesele

Karolina Małysz i Kamil Czyż - wesele

Karolina Małysz i Kamil Czyż - wesele

Karolina Małysz i Kamil Czyż - wesele

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×