„Taniec z gwiazdami” bez Karoliny Gilon. Tylko nam zdradziła, dlaczego odrzuciła propozycję Polsatu [WIDEO]

Karolina Gilon – Taniec z gwiazdami

Karolina Gilon – Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami bez Karoliny Gilon. Dlaczego modelka nie wystąpi w nowej edycji show? W rozmowie z naszą reporterką zdradziła powody swojej rezygnacji z walki o Kryształową Kulę.

Taniec z gwiazdami rozpocznie się 6 marca. W 11. edycji o Kryształową Kulę zawalczą takie gwiazdy jak Julia Wieniawa, Tomasz Oświeciński i Milena Rostkowska-Galant. Przez długi czas spekulowano, że na parkiecie zobaczymy także Karolinę Gilon.

Dlaczego Karolina Gilon nie wystąpi w Tańcu z gwiazdami?

Okazuje się, że prowadząca Love Island nie wystąpi w zbliżającej się wielkimi krokami edycji show. Choć otrzymała propozycję z Polsatu, to ostatecznie odrzuciła ją, a to ze względu na daleką wyprawę do Stanów Zjednoczonych. O szczegółach Karolina opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką:

Wszędzie poszła informacja, że będę w „Tańcu z Gwiazdami”, dostałam faktycznie propozycję, ale niestety miałam plany, które były dużo wcześniej doprecyzowane. Lecę za ocean na bardzo długo i w związku z tym nie mogłam się podjąć tego. Jak w coś wchodzę, to na 100% i niestety nie mogłoby mnie być tutaj na treningach, a nie można sobie pozwolić w „Tańcu z Gwiazdami” na tak długą przerwę.

Karolina Gilon prowadzącą Love Island

Karolina Gilon prowadzącą Love Island

Gilon nie ukrywa, że chętnie pojawiłaby się w Tańcu z gwiazdami, dlatego liczy, że w 2021 roku propozycja producentów wciąż będzie aktualna:

Więc niestety w tym roku się nie uda, ale mam nadzieję, że w 2021 owszem. Żałuje, że nie wystąpię w show, bo to fantastyczna przygoda. Taniec towarzyski to moje marzenie, więc ten program dałby mi namiastkę spełnienia go. Ale niestety, pewne sprawy zostały zaplanowane, więc muszę się temu poświecić.

Karolina wybiera się za granicę w celach zawodowych, ale zamierza także skorzystać z wyjazdu i w końcu nieco odpocząć:

Lecę zawodowo. Aczkolwiek znajdę chwilę na odpoczynek.

Całość rozmowy w materiale wideo.

 


Karolina Gilon-gwiazdy świętują Dzień Kobiet

Karolina Gilon-gwiazdy świętują Dzień Kobiet

scena z: Karolina Gilon, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Karolina Gilon, fot. Podlewski/AKPA

Karolina Gilon – Bestsellery Empiku 2020

Karolina Gilon – Bestsellery Empiku 2020 (po operacji zmniejszenia piersi)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×