Jacek Jelonek gorzko o udziale Jamali w „Tańcu z gwiazdami”: „To trochę nie jest fair”. Co mu się nie podoba?

Jacek Jelonek, Jamala

Jacek Jelonek, Jamala

Jacek Jelonek już niebawem pojawi się w najnowszej edycji programu Taniec z gwiazdami, tworząc pierwszą w historii show parę jednopłciową z Michaelem Danilczukiem. Gwiazdor wypowiedział się na temat udziału w programie znanej ukraińskiej wokalistki Jamali. Padły ostre słowa.

Jacek Jelonek zdobył ogromną popularność udziałem w pierwszym i jak dotąd jedynym gejowskim programie randkowym Prince Charming. Model wystąpił w roli tytułowego księcia z bajki, który poszukiwał wymarzonego partnera wśród 13 singli wybranych drogą castingu przez produkcję formatu.

Serce Jelonka zdobył 26-letni tancerz – Oliwer Kubiak. Parę połączyło gorące uczucie i do dziś tworzą szczęśliwy związek, mieszkając razem w stolicy. Mężczyźni planują za kilka lat założyć rodzinę i zastanawiają się nad adopcją dziecka. Na razie zdecydowali się na przygarnięcie psa.

Jacek Jelonek konsekwentnie odcina kupony od popularności, jaką zafundował mu udział w reality TTV. Już niebawem wystąpi w zbliżającej się wielkimi krokami kolejnej edycji programu Taniec z gwiazdami. Słynny „książę” będzie pierwszym uczestnikiem w Polsce, który zatańczy w parze jednopłciowej. Wiadomo już, że tanecznym parterem mężczyzny będzie Michael Danilczuk – znany tancerz, który zdobył popularność dzięki udziałowi w brytyjskiej wersji Tańca z gwiazdami.

Jacek Jelonek o udziale Jamali w „Tańcu z gwiazdami”

W programie wystąpią również Krzysztof Rutkowski, Ilona Krawczyńska, Maja Włoszczowska, Łukasz Płoszajski, Wiesław Nowobilski, Agnieszka Litwin, Michał Mikołajczak, Natalia Janoszek, Karolina Pisarek oraz Jamala – ukraińska piosenkarka, która brała już udział w formacie – w 2021 roku wystąpiła w jego ukraińskiej wersji. Jej przygoda z tańcem nie trwała długo. Zajęła 9. miejsce. Poniżej jeden z jej występów.

Jacek Jelonek uważa, że to nie fair wobec reszty uczestników, iż Jamala została zaproszona do programu, w którym już raz brała udział, a w którym to on i jego rywale dopiero stawiają pierwsze kroki:

To trochę nie jest fair. Ona tak naprawdę przeszła już cały proces przygotowania, więc wchodzi na salę i może ćwiczyć całą choreografię. Każdy z nas zaczyna od samego początku, uczy się podstawowych kroków. Ona jest miesiąc do przodu, więc trochę nie. Przeszła cały proces, przeżyła pierwszy odcinek, stres związany z odcinkiem.

Jacek uważa, że dzięki temu, że zwyciężczyni Eurowizji 2016 brała już udział w tego typu show, ma większe doświadczenie od reszty:

Na pewno ma więcej doświadczenia. Wie, jak się zachować, co zrobić, co poprawić. A dla nas pierwszy odcinek będzie pierwszym odcinkiem i dopiero po nim będziemy wiedzieć, co zrobiliśmy źle, co możemy poprawić, na co zwrócić uwagę, gdzie są kamery. Na pewno układ parkietu w „Tańcu z Gwiazdami” jest identyczny na całym świecie. Na pewno będzie na przodzie mentalnie i bardziej przygotowana.

Cała rozmowa z Jackiem o Jamali poniżej.


Jacek Jelonek, fot. Instagram

Jacek Jelonek, fot. Instagram

Kim jest Jacek Jelonek? Fot. Instagram

Kim jest Jacek Jelonek? Fot. Instagram

Kim jest Jacek Jelonek? Fot. Instagram

Kim jest Jacek Jelonek? Fot. Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×