Szukaj

Taniec z gwiazdami. Gimper skomentował swoją przegraną w „Tańcu z gwiazdami”. Spodziewał się takiego wyniku? [WIDEO]

Gimper - taniec z gwaizdami komentarz

Gimper - taniec z gwaizdami komentarz

Tomasz "Gimper" Działowy dotarł do finału Tańca z gwiazdami. Walki o Kryształową Kulę jednak nie wygrał. Nagroda trafiła w ręce Joanny Mazur. W rozmowie z naszą reporterką vloger skomentował tę sytuację. Co powiedział? 

Finałowy odcinek 9. edycja Tańca z gwiazdami był niezwykle emocjonujący. Do walki o Kryształową Kulę stanęły dwie pary: Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Gimper i Natalia Głębocka. Rywalizacja w ostatnim odcinku była bardzo wyrównana, a o zwycięstwie w programie decydowali widzowie. To właśnie oni zwycięstwo przyznali niewidomej biegaczce.

Czy vloger jest zadowolony, że udało mu się dojść do tak dalekiego etapu? W rozmowie z reporterką Jastrząbpost przyznał, że początkowo wcale się tego nie spodziewał:

Natalia jak mnie zobaczyła na pierwszym treningu to była przerażona i się bała, czy pierwszy odcinek uda się przetrwać, a moim celem personalnym było dojść do połowy. A dotarliśmy aż do finału dzięki fanom. Super, dziękujemy za to. Wygrana Asi i Janka też zasłużona.

O tym, że zwycięstwo Joanny Mazur było słuszne, podkreślała też Iwona Pavlovic. Jurorka przyznała, że ta wygrana wskazała, że wygrał taniec:

Bardzo się cieszę, że wygrał taniec. Bo nie zawsze się tak zdarzało, a teraz się tak zdarzyło. I to jest miód na moje serce. Jestem w euforii wręcz. Nie mam nic przeciwko drugiej parze, ale uważam, że bardzo ładnie zachował się Tomek gdy powiedział. że taniec wygrał. Tak właśnie było.

Zachęcamy do obejrzenia materiału wideo.

Zobacz: Taniec z gwiazdami: Znamy finalistów! Kto odpadł w półfinale?

Zobacz: Taniec z gwiazdami: czwarty juror w finałowym odcinku. Wspaniała wiadomość dla fanów

Zobacz: Beata Tadla już wie, kto wygra „Taniec z gwiazdami”! Bez chwili zastanowienia wskazała zwycięzcę [WIDEO]


fot. AKPA

scena z: Tomasz Działowy Gimper, Natalia Głębocka, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

fot. AKPA

scena z: Tomasz Działowy Gimper, Natalia Głębocka, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Gimper i Natalia Głębocka – finał Tańca z gwiazdami

Gimper i Natalia Głębocka – finał Tańca z gwiazdami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×