Edyta Zając o rewolucji w swoim życiu po rozstaniu z mężem. Co ją cieszy, a co przeraża? [WIDEO]

Edyta Zając o rewolucji w życiu

Edyta Zając o rewolucji w życiu

Edyta Zając w Tańcu z gwiazdami. Była żona Jakuba Rzeźniczaka opowiedziała nam o swoim udziale w programie i zdradziła, czego obawia się najbardziej.

O Edycie Zając zrobiło się głośno po tym, jak związała się z Jakubem Rzeźniczakiem. Para pobrała się w czerwcu 2016 i nic nie wskazywało na to, że ich małżeństwo zakończy się trzy lata później. Niestety uczucie małżonków nie przetrwało próby czasu. Ostatecznie rozwiedli się. Podobno poszło o niewierność piłkarza.

Edyta, która od lat robi furorę w świecie mody, obecnie pełnymi garściami korzysta z życia singielki i odcina kupony od swojej popularności. Już w marcu zobaczymy, jak radzi sobie na parkiecie Tańca z gwiazdami. Na razie gwiazda ma za sobą kilka treningów. Na jednym z nich odwiedziła ją nasza kamera.

Edyta Zając o Tańcu z gwiazdami

Zając w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, dlaczego zdecydowała się na udział w show Polsatu:

Jestem w tanecznym momencie mojego życia. Zdecydowałam się na tę przygodę i myślę, że to jest bardzo dobry wybór. Już teraz się cieszę, a wraz z początkiem programu będę cieszyła się jeszcze bardziej ze swojego udziału. Jestem bardzo ciekawa tego, co mnie czeka. Poprzedni program, w którym brałam udział był nagrywany, teraz to są odcinki na żywo, gdzie nie dość, że siedzi widownia, to ogląda nas jeszcze duża ilość Polaków, to dodatkowy stres.

Edyta nie ukrywa, że jest nieco przerażona tym, co ją czeka w programie:

Jestem bardzo emocjonalna i często są takie momenty, że sama się zaskakuję, że mam tyle emocji w sobie. Do niektórych osób zdążyliśmy się przyzwyczaić i mamy fajną grupę, więc będzie przykro, jak zaczniemy po kolei odpadać. Na razie się cieszymy, że zaczynamy wszyscy, że będzie wesoło. Ja jestem troszeczkę przerażona pierwszym odcinkiem.

Cała rozmowa poniżej.


Edyta Zając Jakub Rzeźniczak

Edyta Zając Jakub Rzeźniczak

Edyta Zając-Rzeźniczak, Jakub Rzeźniczak - Premiera filmu Gwiazdy 2017

Edyta Zając-Rzeźniczak, Jakub Rzeźniczak - Premiera filmu Gwiazdy 2017

Edyta Zając – Rzeźniczak na gali Elle Style Awards

Edyta Zając – Rzeźniczak na gali Elle Style Awards

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×