TYLKO U NAS: Smutna Barbara Kurdej-Szatan po ogłoszeniu wyników „Tańca z gwiazdami”. Pocieszała ją córeczka [WIDEO]

Barbara Kurdej-Szatan, córka

Barbara Kurdej-Szatan, córka

Barbara Kurdej-Szatan zaraz po odpadnięciu Rafała Szatana z Tańca z gwiazdami pobiegła do swojej córki. Hania przytuliła sławną mamę i próbowała ją pocieszyć. Zobacz wzruszające wideo.

W drugim odcinku Tańca z gwiazdami swoją przygodę z programem zakończył Rafał Szatan. Chyba nikt nie spodziewał się, że aktor tak szybko pożegna się z marzeniami o Kryształowej Kuli. Niektórzy twierdzili nawet, że dotrwa do wielkiego finału, w którym zmierzy się ze swoją żoną, Barbarą Kurdej-Szatan.

Taniec z gwiazdami: Córka pociesza zapłakaną Barbarę Kurdej-Szatan

Decyzją widzów, Szatana nie zobaczymy za tydzień na parkiecie. Werdykt zasmucił nie tylko sporą grupę sympatyków przystojnego aktora, ale przede wszystkim jego małżonkę. Basia na Instagramie opublikowała serię komentarzy, w których podzieliła się swoimi przemyśleniami po feralnej nocy. Już po samych wpisach dało się wyczuć, że jest zła na to, jak potoczyły się losy jej ukochanego:

Kocham Cię, Kochanie! Tańczyłeś przepięknie! Jesteś mega zdolny – powiedziała słowa, które chciałby usłyszeć każdy mąż. (…) Za to idźcie zobaczyć Rafała w „Rock of Ages” w Teatrze Syrena – wymiata tam !!!!! Jestem z Ciebie ogromnie dumna !!!!!!!!

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan zbulwersowana wynikami “Tańca z Gwiazdami”! Nie przebierała w słowach po odpadnięciu jej męża

Po chwili dodała:

Totalnie nie zgadzam się z tym werdyktem i z dzisiejszymi ocenami jury. Nie czaję. To po prostu telewizja.

O tym, że Barbara Kurdej-Szatan z trudem przyjęła wyniki głosowania SMS, świadczy także jej zachowanie zaraz po zakończeniu programu. Gdy Rafał udzielał wywiadów, zapłakana gwiazda bez chwili zastawienia podbiegła do najbliższych, którzy okazali jej wsparcie. Jedną z osób była jej córeczka Hania. Dziewczynka wykazała się ogromną empatią. Przytuliła mamę i wyszeptała coś w jej kierunku. Słowa 7-latki wywołały delikatny uśmiech na twarzy aktorki.

To piękne, że cała rodzina wspiera się w szczególnie trudnych dla siebie chwilach. Zobaczcie sami.

Zobacz: Rafał Szatan zaraz po opadnięciu z “Tańca z Gwiazdami”: “Mocno to odczułem, ale…” [WIDEO]

Rafał Szatan o wynikach Tańca z gwiazdami

Sam Rafał nie ukrywa, że odpadnięcie z Tańca z gwiazdami mocno go dotknęło, o czym powiedział w rozmowie z reporterką Jastrząb Post:

W środku bardzo mocno to odczułem, jak usłyszałem, że to na nas padło dzisiaj. Ale gdzieś tam z tyłu głowy jest to, że ktoś, w każdym odcinku musi odpaść. Wiadomo, że stojąc tutaj w tej ciszy, kiedy Paulina i Krzysztof powiedzą dwa nazwiska, jest taka dość trudna i dużo się wtedy w głowie dzieje. No i tak.

Żałujecie, że mąż Barbary Kurdej-Szatan nie zatańczy w kolejnych odcinkach?

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka oceniła “Taniec z gwiazdami” w Polsacie! Zapowiedziała wielki powrót? [WIDEO]


Rafał Szatan i Lenka Klimentowa

Rafał Szatan i Lenka Klimentowa

Barbara Kurdej-Szatan z mężem i córką na wakacjach

Barbara Kurdej-Szatan z mężem i córką na wakacjach

Rafał Szatan z córką Hanią

Rafał Szatan z córką Hanią

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×