Edward Miszczak wyrzucił „TzG” z TVN. W Polsacie zrobi zrobi to samo? Gwiazdy stacji uchyliły rąbka tajemnicy: „Jest już jakiś pomysł”

Taniec z gwiazdami – co dalej z programem?

Taniec z gwiazdami – co dalej z programem?

Ster rządów w Polsacie przejmie niedługo Edward Miszczak. Jaki los spotka Taniec z gwiazdami? Nina Terentiew, Izabela Janachowska, Iwona Pavlović zabrały głos w tej sprawie. 

Taniec z gwiazdami debiutował w Polsce na antenie TVN. W tej stacji był emitowany do 2011 roku, aż do czasu, gdy nie zdjął go z anteny Edward Miszczak, który pełnił funkcję dyrektora programowego stacji. Później Nina Terentiew, dyrektor Polsatu, wprowadziła format do swojej telewizji. Emitowano go od 2014 roku. Najnowszy sezon mogliśmy oglądać tej jesieni.

Tysiące fanów tanecznego show zastanawia się, jaki los czeka program w 2023 roku, gdy ster rządów w Polsacie obejmie Miszczak. Czy następca Terentiew zrezygnuje z TzG, tak jak zrobił to w poprzedniej telewizji?

Taniec z gwiazdami – co dalej z programem?

Reporterka Jastrząb Post o dalszy los Tańca… zapytała gwiazdy Polsatu: Ninę Terentiew, Izabelę Janachowską oraz Iwonę Pavlović.

Nie chce mi się wróżyć z fusów, bo nie umiem. W związku z tym, przyjdzie Edward, powie, co chce, czego nie i będziemy wiedzieli – powiedziała dość ostrożnie Terentiew.

Prowadząca show, Janachowska, również nie zna dokładnej odpowiedzi na to pytanie. Jest dobrej myśli i uważa, że są jeszcze nazwiska osób, które mogłyby wziąć udział w formacie i zelektryzować fanów.

Nie wiem. Ciężko jest cokolwiek gdybać. Na pewno jest już jakiś pomysł i wszyscy na te pomysły czekamy z ogromną ciekawością. Ten program jest się coraz większym wyzwaniem, bo już było tyle edycji i tyle gwiazd, że o nie ciężko. Ale myślę, że znalazłby się jeszcze jakieś nazwiska, które mogłyby zelektryzować show-biznes. Teraz super jest to młode pokolenie, tych młodych youtuberów i wszystkich pięknych dziewczyn, które wyrosły na Instagramie. Myślę, że to byłoby ciekawe.

Pavlović, będąca jurorką programu, uważa, że Miszczak będzie kontynuował program, lecz oczywiście nie ma co do tego stuprocentowej pewności.

Absolutnie nie mam pojęcia, co jest w sercu i głowie pana Edwarda. Jak poznałam pana Edwarda, który można powiedzieć mnie odkrył, to poznałam go jako człowieka bardzo mądrego i człowieka, który wie, co robi, ma tę głowę na karku, więc ja myślę, że chyba będzie kontynuował program, który jest dalej lubiany i oglądany. Zresztą on już w tym programie był, on wie z czym to się je. Myślę, że nie ma powodu, aby z tego programu zrezygnował.

Jesteście fanami programu Taniec z Gwiazdami?


Edward Miszczak i Anna Cieślak na 30-leciu Polsatu

Edward Miszczak i Anna Cieślak na 30-leciu Polsatu

Edward Miszczak i Anna Cieślak na 30-leciu Polsatu

Edward Miszczak i Anna Cieślak na 30-leciu Polsatu

Anna Cieślak i Edward Miszczak - premiera sztuki Bliżej

Anna Cieślak i Edward Miszczak - premiera sztuki Bliżej

Komentarze

 • Gośćstars pisze:

  Jaki to taniec z gwiazdami? Osoby pokroju bomba, ten wytatuowany Popek , obecna „gwiazda ” Cichopek, Rusin , wnuczka millera i im podobne. Tragedia. Jeszcze te pierwsze edycje jakiś poziom trzymały, a teraz szkoda mówić . Prowincja.

 • Gość pisze:

  A kto kuźwa
  To oglada

 • Gość pisze:

  Nareszcie

 • GośćAnkaaaa pisze:

  Super, bo już nie można patrzeć, ani na to jury, ani na prowadzące bez predyspozycji i ładnego głosu, zwłaszcza na ostatnią edycję nie dało się patrzeć, a tym bardziej słuchać…

 • Gość pisze:

  Po co komu TZG? Występują tam prowincjonalni celebryci. Kto to badziewie ogląda?

 • Gość pisze:

  Mam nadzieję, że nie pociągnie za sobą MRM, a wyrzuci Dodę

  • Gośćalloo pisze:

   no i niech wyrzuci, bo nic madrego ona nie wnosi, tylko chamstwo, wylgaryzmy i te ciagle ja, ja, jaaaaa nikogo ona juz nie interesuje

 • Gość pisze:

  Jak inni juź jest lepiej gwiazdy stacji powiatu baru a po co robic afere na całą wieś atak mega terrorystyczny w źabce a nie to tylko kochający mąż wyźsza polityka i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×