Zapytaliśmy Anię Karwan o rezygnację z „TzG”. Komentarz gwiazdy zaniepokoi fanów [WIDEO]

Ania Karwan rezygnuje z Tańca z gwiazdami?

Ania Karwan rezygnuje z Tańca z gwiazdami?

Ania Karwan zrezygnuje z Tańca z gwiazdami? Nasza reporterka zapytała piosenkarkę o jej dalszy udział w programie, który wróci na antenę po sześciomiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Co nam powiedziała?

Produkcja Polsatu zaskoczyła widzów, gdy po emisji drugiego odcinka 11. edycji Tańca z gwiazdami podjęła decyzję o zawieszeniu show. Zdjęcia zostały przerwane na prawie pół roku ze względu na pandemię koronawirusa. Wszystko to w trosce o zdrowie uczestników i osób pracujących na planie.

Wiadomo już, że w kontynuacji 11. edycji Tańca z gwiazdami nie zobaczymy Marcina Bosaka. Pod znakiem zapytania stoi także dalszy udział Ani Karwan. Niedawno media spekulowały na temat rzekomej rezygnacji gwiazdy, która w ostatnim czasie nie narzeka na brak zajęć. Od kiedy przebojem Słucham cię w radiu co tydzień wygrała ubiegłoroczny festiwal w Opolu, jej kariera ruszyła z kopyta.

Ania Karwan o Tańcu z gwiazdami. Czy zrezygnowała z programu?

Ile prawdy jest w doniesieniach kolorowej prasy? Nasza reporterka sprawdziła u źródła. Ania Karwan przyznała, że na razie nie podjęła ostatecznej decyzji co do swojego dalszego udziału w tanecznym widowisku.

Ja wiem, że ta informacja, że nie wezmę udziału w Tańcu z Gwiazdami jest bardzo gorąca i świeża. Pozwólcie państwo, że bliżej sezonu jesiennego będę mogła coś na ten temat powiedzieć więcej i tym samym zaspokoić ciekawość – przyznała w rozmowie z Jastrząb Post.

W chwili obecnej artystka skupia się głównie na śpiewaniu:

W tej chwili chciałabym się skupić na tym, czym zajmuje się na co dzień, czyli na śpiewaniu.

Z pewnością fani, którzy czekają na nowe piosenki Ani, chętnie zobaczyliby ją ponownie na parkiecie. Zwłaszcza że po dwóch pierwszych odcinkach trafiła do grona faworytów do zwycięstwa całej edycji.


Ania Karwan i Jan Kliment – Taniec z gwiazdami 11, odcinek 2

Ania Karwan i Jan Kliment – Taniec z gwiazdami 11, odcinek 2

scena z: Anna Karwan, Jan Kliment, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Anna Karwan, Jan Kliment, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Ania Karwan i Jan Kliment – trening do

Ania Karwan i Jan Kliment – trening do "Tańca z gwiazdami"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×