Szukaj

Agnieszka Kaczorowska wyjawiła smutną prawdę o „TZG”. Powiedziała głośno to, o czym mówiło się od dawna [WIDEO]

Agnieszka Kaczorowska Taniec z gwiazdami

Agnieszka Kaczorowska Taniec z gwiazdami

Agnieszka Kaczorowska oceniła 10. edycję Tańca z gwiazdami. Tancerka jest oburzona tym, co dzieje się w programie. Nie ukrywa, że o wyniku nie decydują tylko umiejętności taneczne.

Taniec z gwiazdami zbliża się ku końcowi. W miniony piątek z programu odpadła piąta para, a to oznacza, że przed nami jeszcze tylko pięć tygodni tanecznych zmagań. Wśród pewniaków do finału są Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Wielu uważa, że to piękna aktorka sięgnie po Kryształową Kulę.

Agnieszka Kaczorowska o kulisach Tańca z gwiazdami. Nie wygrywa najlepszy

Kurdej-Szatan może poszczycić się ogromnym wsparciem wśród widzów i jurorów. Podobnie, jak jej taneczny partner. Jacek jest jednym z najzdolniejszych tancerzy tej edycji, a do tego jest bardzo lubiany przez publiczność i innych znajomych z show, w tym przed Agnieszkę Kaczorowską. Aktorka, która niedawno została mamą, w rozmowie z naszą reporterką zdradziła, że to na zaproszenie Jacka zasiadła wśród publiczności podczas jednego z odcinków 10. edycji:

Nie do końca mam na to czas. Byłam na jednym odcinku. Jacek Jeschke mnie zaprosił i poprosił, żebym ich wsparła. Fajnie tańczą i niech tańczą.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska błyskawicznie wróciła do formy po porodzie. Jak tego dokonała? Tylko nam zdradziła swój sekretny przepis [WIDEO]

Agnieszka Kaczorowska w Tańcu z gwiazdami

Agnieszka Kaczorowska w Tańcu z gwiazdami

Gwiazda nie ukrywa, że z perspektywy tancerki, ciężko jej patrzeć na to, co dzieje się w tej edycji. To dla niej niezwykle smutne, że odpadają osoby, które naprawdę świetnie tańczą, a zostają te, które cieszą się większą popularnością:

To jest smutne z perspektywy tancerza. Nie od dziś wiadomo, że nie o taniec chodzi w tym programie. Jest jakimś głównym elementem, ale nie on tak w 100% decyduje co się dzieje z uczestnikami. Szkoda, bo fajnie byłoby oglądać piękny taniec i z odcinka na odcinka piękniejszy. A nie, że zostają słabsze osoby i poziom spada. Ale co zrobić- reguły są regułami i tylko można zachęcić widzów do tego, aby rzeczywiście głosowali na najlepszych i na tych, którzy pięknie tańczą.

Cała rozmowa z Kaczorowską poniżej.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska na imprezie bez męża i córki! Dawno nie wyglądała tak dobrze. Już sam makijaż robi wrażenie!

Dlaczego Agnieszka Kaczorowska już nie tańczy w Tańcu z gwiazdami?

Macierzyństwo to niejedyny powód, dla którego Kaczorowska wycofała się z udziału w Tańcu z gwiazdami. Aktorka zniknęła z show w atmosferze skandalu. W 2018 roku media donosiły o jej konflikcie z telewizją Polsat, spowodowanym reklamą szkoły tanecznej gwiazdy, która na antenie wypowiedziała jej nazwę i zaprosiła chętnych do zgłaszania się. Całość skwitowała mocnym oświadczeniem:

Już przed ostatnią edycją TzG intuicja podpowiadała mi, że to nie jest już program dla mnie, że ta przygoda się skończyła, że tam się już nie rozwijam, że trzeba iść do przodu. Zgodziłam się jednak, z czysto biznesowego względu – dla promocji swojej szkoły.
Wiedziałam jednak, że ja już tam nie pasuję. Ten parkiet to miejsce dla tancerzy na innym etapie życia.
Sam program też niestety idzie w innym kierunku niż ten, który jest spójny z moją wizją przyszłości.

Ponadto nie mam możliwości prowadzenia szkoły wraz z uczestnictwem w tym programie, robiąc obie rzeczy na 100%, a inaczej nie umiem.

Nie wezmę udziału w najbliższej edycji Tańca z Gwiazdami.
Nie sądzę też, abym tańczyła w jakiejkolwiek w przyszłości… Mam inne plany i marzenia.

Pełny wpis przeczytasz tutaj.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska kupiła dla swojego męża wypasiony prezent urodzinowy! O swoim luksusowym geście natychmiast poinformowała na Instagramie!


Agnieszka Kaczorowska w Tańcu z gwiazdami

Agnieszka Kaczorowska w Tańcu z gwiazdami

Agnieszka KAczorowska i Michał Malinowski - Taniec z gwiazdami 7 odcinek 1 2017

Agnieszka KAczorowska i Michał Malinowski - Taniec z gwiazdami 7 odcinek 1 2017

Julia Wróblewska, Jan Kliment, Agnieszka Kaczorowska - Taniec z gwiazdami 5, odcinek 8

Julia Wróblewska, Jan Kliment, Agnieszka Kaczorowska - Taniec z gwiazdami 5, odcinek 8

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×