Paulina Sykut wskazała najciekawszego uczestnika “Tańca z gwiazdami”! Padło konkretne nazwisko [WIDEO] - galeria
zdjecie 98
Skomentowała też odejście Agnieszki Kaczorowskiej

Paulina Sykut o nowej edycji Tańca z gwiazdami

Taniec z gwiazdami wraca na antenę Polsatu. Paulina Sykut, która jest prowadzącą taneczne show, opowiedziała naszej reporterce o przygotowaniach do nowego sezonu. Zdradziła na czyj występ czeka najbardziej i co sądzi o mocnym oświadczeniu Agnieszki Kaczorowskiej. Zobacz wywiad wideo.Paulina Sykut od kilku sezonów z powodzeniem prowadzi Taniec z gwiazdami. Prezenterka w rozmowie z naszą reporterką otwarcie przyznała, że przygotowania do dziewiątej edycji programu lada dzień ruszą pełną parą. Zaznaczyła jednak, że nie zna pełnej listy uczestników, ale spośród tych, o których wie, najbardziej interesuje ją Qczaj:
Właściwie nie mam czarnego konia, ja tak do końca tej listy nie znam. Trochę poza tym światem internetowym żyję, nie zbieram wszystkich tych informacji z portali, bo staram się na nie nie zaglądać. Odkąd urodziła się moja córka to trochę jestem poza tym światem, ale dobiegają mnie jakieś informacje. Wszyscy tak czekamy na ten "Taniec z gwiazdami", już nie możemy się doczekać. Jest styczeń, ale on szybko minie, w lutym już zaczniemy się przygotowywać do programu. Będzie ramówka Polsatu, więc ten czas w mgnieniu oka minie. Ja jestem bardzo ciekawa tych ludzi, to są kolejne, fajne relacje i kolejny etap pracy, więc jestem bardzo ciekawa chociażby jak sobie Qczaj poradzi. Bo jestem Qczaja ciekawa, a co. Qczaj często w oknie tańczy i nawet z klatą gołą tańczy, więc on lubi tańczyć i chętnie na niego popatrzymy.
Przypomnijmy, że oprócz Daniela Kuczaja, w Tańcu z gwiazdami 9 wystąpią m.in.: Macademian Girl, Anna Jagodzińska, Czadoman, Jakub Kucner, Dominika Tajner-Wiśniewska, zaś jedyną jak dotąd ujawnioną parą jest duet Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino. Paulina odniosła się także do odejścia Agnieszki Kaczorowskiej, która na pożegnanie z show opublikowała mocne oświadczenie obnażające kulisy pracy w Polsacie:
Może to Agnieszce nie do końca chodziło o taniec w "Tańcu z gwiazdami" i dlatego jej nie ma. Ciężko mi jest oceniać motywy jej postępowania. Ja myślę, że każdy powinien robić tak, jak uważa i być szczęśliwym z tym.
Cała rozmowa z Sykut poniżej: https://youtu.be/9e07dG34xiQ?fbclid=IwAR202Fy_6NNpSh3jndKN84o79biHlgQ4uLeOngyqF1veLZr8XR6MKW6_nSU https://jastrzabpost.pl/exclusive/stefano-terrazzino-agnieszka-radwanska-taniec-z-gwiazdami-2019-2_705095.html https://jastrzabpost.pl/newsy/agnieszka-kaczorowska-miazdzy-taniec-z-gwiazdami-co-na-to-polsat_700050.html https://jastrzabpost.pl/exclusive/marta-manowska-partner-kim-jest-zwiazek_705279.html

Zobacz także: Paulina Sykut wskazała najciekawszego uczestnika “Tańca z gwiazdami”! Padło konkretne nazwisko [WIDEO]
×