Paulina Sykut wskazała najciekawszego uczestnika „Tańca z gwiazdami”! Padło konkretne nazwisko [WIDEO]

Paulina Sykut Taniec z gwiazdami 9 faworyt

Paulina Sykut Taniec z gwiazdami 9 faworyt

Paulina Sykut o nowej edycji Tańca z gwiazdami

Taniec z gwiazdami wraca na antenę Polsatu. Paulina Sykut, która jest prowadzącą taneczne show, opowiedziała naszej reporterce o przygotowaniach do nowego sezonu. Zdradziła na czyj występ czeka najbardziej i co sądzi o mocnym oświadczeniu Agnieszki Kaczorowskiej. Zobacz wywiad wideo.

Paulina Sykut od kilku sezonów z powodzeniem prowadzi Taniec z gwiazdami. Prezenterka w rozmowie z naszą reporterką otwarcie przyznała, że przygotowania do dziewiątej edycji programu lada dzień ruszą pełną parą. Zaznaczyła jednak, że nie zna pełnej listy uczestników, ale spośród tych, o których wie, najbardziej interesuje ją Qczaj:

Właściwie nie mam czarnego konia, ja tak do końca tej listy nie znam. Trochę poza tym światem internetowym żyję, nie zbieram wszystkich tych informacji z portali, bo staram się na nie nie zaglądać. Odkąd urodziła się moja córka to trochę jestem poza tym światem, ale dobiegają mnie jakieś informacje. Wszyscy tak czekamy na ten „Taniec z gwiazdami”, już nie możemy się doczekać. Jest styczeń, ale on szybko minie, w lutym już zaczniemy się przygotowywać do programu. Będzie ramówka Polsatu, więc ten czas w mgnieniu oka minie. Ja jestem bardzo ciekawa tych ludzi, to są kolejne, fajne relacje i kolejny etap pracy, więc jestem bardzo ciekawa chociażby jak sobie Qczaj poradzi. Bo jestem Qczaja ciekawa, a co. Qczaj często w oknie tańczy i nawet z klatą gołą tańczy, więc on lubi tańczyć i chętnie na niego popatrzymy.

Przypomnijmy, że oprócz Daniela Kuczaja, w Tańcu z gwiazdami 9 wystąpią m.in.: Macademian Girl, Anna Jagodzińska, Czadoman, Jakub Kucner, Dominika Tajner-Wiśniewska, zaś jedyną jak dotąd ujawnioną parą jest duet Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino.

Paulina odniosła się także do odejścia Agnieszki Kaczorowskiej, która na pożegnanie z show opublikowała mocne oświadczenie obnażające kulisy pracy w Polsacie:

Może to Agnieszce nie do końca chodziło o taniec w „Tańcu z gwiazdami” i dlatego jej nie ma. Ciężko mi jest oceniać motywy jej postępowania. Ja myślę, że każdy powinien robić tak, jak uważa i być szczęśliwym z tym.

Cała rozmowa z Sykut poniżej:

TYLKO U NAS! Wiemy, z kim Stefano Terazzino zatańczy w „Tańcu z gwiazdami 9”! Wygraną ma w kieszeni!

Agnieszka Kaczorowska ZMIAŻDŻYŁA „Taniec z Gwiazdami” w oficjalnym oświadczeniu. Jej szokujący wpis narobi zamieszania!

„Myślę, że to ten jedyny”. Marta Manowska ujawniła nam intymne szczegóły ze swojego związku. Z kim się spotyka? [WIDEO]


Paulina Sykut- Jeżyna - otwarcie Hotelu IBIS Styles

Paulina Sykut- Jeżyna - otwarcie Hotelu IBIS Styles

Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz – Miss Polski 2018

Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz – Miss Polski 2018

Paulina Sykut – pokaz Bizuu jesień zima 2018/19

Paulina Sykut – pokaz Bizuu jesień zima 2018/19

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×