Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Już wiadomo kto poprowadzi powracający „Taniec z gwiazdami”! [WIDEO]Taniec z gwiazdami 8 – prowadzący

Jakiś czas temu pojawiła się plotka, że wiosennej edycji Tańca z Gwiazdami nie poprowadzi Paulina Sykut-Jeżyna, tylko zastąpi ją prowadząca The Voice Barbara Kurdej-Szatan. Co na te doniesienia powiedziała nam Paulina Sykut – Jeżyna, która zastąpiła wcześniejszą prowadzącą Annę Głogowską?

Ja nie jestem od tego, żeby prostować plotki, ta plotka powstała po prostu, była wyssana z palca. Wiem, że Basia miała tańczyć w Tańcu z Gwiazdami, czy ją zobaczymy? Nie wiem.

Cała obsada wiosennego Tańca z Gwiazdami owiana jest tajemnicą, jednak nam udało się dowiedzieć, kogo na pewno zobaczymy w roli prowadzących!

Muszę tutaj udowadniać, że my wszyscy będziemy w Tańcu z Gwiazdami. Dobrze, na pewno będzie Krzysztof Ibisz, na pewno będę ja, a co do gwiazd to nie wiem.

A Wy jak obstawiacie? Kogo zobaczymy w wiosennej edycji?

Paulina Sykut-Jeżyna świętuje roczek swojej córeczki. Pokazała nowe słodkie zdjęcie, którym rozczuliła internautów! Musicie je zobaczyć!

Marina nosi amulet na pieniądze, Maja Sablewska na miłość, a Viola Kołakowska na toksycznych ludzi! Wiemy jakie znaczenie ma biżuteria polskich gwiazd

Koniec marzeń o udziale w „Tańcu z gwiazdami 8”! Przez jeden kontrakt nie zobaczymy jej w programie

Paulina Sykut-Jeżyna w makijażu czy bez?Komentarzy: 2


Gość | 8 grudnia 2017, 15:27

czy my naprawde nie mamy innych prowadzacych tylko ci wybrani do ibisza pasuje wysoka dziewczyna i pelno ic bylo na wyborach miss polonia dlaczego nie wykorzystuje sie ich urody piene dziewczyny


Gość | 8 grudnia 2017, 06:58

Nie tylko nie szatan!!!!!!!!!! Blagam


Dodaj komentarz
×