Tamara Gonzalez Perea ujawnia kulisy udziału w „Fort Boyard”. Produkcja złożyła jej szczególną ofertę [WIDEO]

Tamara Gonzalez Perea

Tamara Gonzalez Perea

Tamara Gonzales Perea dołączyła do obsady programu Fort Boyard, który wraca po kilku latach przerwy. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała o tym, jak dostała się do show. Skomentowała także wpadkę ze zdjęciem ujawniającym uczestników. 

Tamara Gonzales Perea karierę w show-biznesie zaczynała od założenia bloga o tematyce z zakresu mody. Dzięki swojej działalności w sieci szybko zyskała rozpoznawalność i zgromadziła wokół siebie sporą grupę fanów. Błyskawicznie wręcz otworzyły się przed nią drzwi do dalszych etapów kariery. Jakiś czas temu została jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Pojawiała się w najpopularniejszych formatach i prowadziła między innymi Pytanie na śniadanie.

Zeszłego lata rozstała się z publicznym nadawcą w atmosferze sporego skandalu. Gwiazda zamieściła na Instagramie nagranie, w którym mówiła o tym, że czuła się między innymi „terroryzowana”. Po ponad roku przerwy wraca do pracy przed kamerą.

Tamara Gonzalez Perea o programie Fort Boyard

Tamara po zniknięciu ze śniadaniówki usunęła się w cień. Teraz powróci razem z programem Fort Boyard. Kilka lat temu popularny format z udziałem gwiazd był emitowany na antenie TVP. Tym razem będzie można go obejrzeć na platformie Viaplay. Wśród prowadzących reaktywowane show pojawi się między innymi Tamara. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post nie tylko opowiedziała ona o tym, jak dostała się do programu i jaką rolę będzie tam pełniła:

Casting był na początku. Faktycznie bardzo mnie ucieszyła ta propozycja, zwłaszcza, że zwrócono się do mnie z zapytaniem, czy nie chciałabym zagrać mędrczyni, która raczy uczestników różnymi zagadkami. A ja sobie pomyślałam, że to super pomysł, super rola, czemu nie.

Zanim zaczął się program, już zaliczono wpadkę. Na jednym ze zdjęć ujawniono uczestników. Co na to Tamara i czy faktycznie ktoś zapłacił karę, czy może był to tylko zabieg pr?

My spaliśmy w zupełnie innym hotelu. Jak widać na tych zdjęciach, nas nie było, więc kto to wie.

Będziecie oglądać Fort Boyard?


Tamara Gonzalez Perea

Tamara Gonzalez Perea

Tamara Gonzalez Perea

Tamara Gonzalez Perea

Tamara Gonzalez Perea w jasnej sukience przed studiem Pytania na śniadanie

Tamara Gonzalez Perea w jasnej sukience przed studiem Pytania na śniadanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×