Tak mieszka Joanna Jędrzejczyk. Opowiedziała nam o nowym domu: „Jest taki stylowy, nowoczesny”. Zdjęcia tylko to potwierdzają

Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk wprowadziła się niedawno do nowego domu. W rozmowie z Jastrząb Post opowiedziała o wnętrzach swojego azylu. Które miejsce jest jej ulubionym?

Joanna Jędrzejczyk od lat już robi sportową karierę. Na swoim koncie ma liczne sukcesy na ringu. Przez długi czas była niepokonana. Dzięki temu dorobiła się sporej grupy fanów, która cały czas śledzi jej zawodową karierę. Uczestniczka walk MMA dzięki popularności, jaką zdobyła na ringu, znalazła też stałe miejsce w show-biznesie. Ostatnio mogliśmy ją oglądać w roli jurorki tanecznego show Dance Dance Dance.

Fani cały czas żywo interesują się tym, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Chętnie podglądają również jej social media, ponieważ to właśnie z Instagrama mogą dowiedzieć się sporo o tym, jak spędza czas poza pracą i przygotowaniem do kolejnych potyczek na ringu.

Jak mieszka Joanna Jędrzejczyk?

Joanna Jędrzejczyk od jakiegoś czasu mieszka w wymarzonych czterech ścianach. Gwiazda sama brała udział w wykańczaniu wszystkich wnętrz, a efektami kolejnych etapów remontu chwaliła się na Instagramie. Kosztowało ją to sporo pracy, ale stworzyła wymarzone gniazdko. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, jak wygląda jej lokum i gdzie spędza najwięcej czasu.

Jak Joannie Jędrzejczyk mieszka się w jej nowym domu?

Super. Ja lubię Olsztyn, lubię okolice Olsztyna. Mam tam swój azyl i jestem bardzo, bardzo szczęśliwa. Cieszę się, że mogę spać we własnym łóżku. Ja bardzo dużo podróżuje, spędzam dużo czasu w hotelach.

Zapytana o swoje ulubione miejsce w domu, wyznała, że uwielbia kuchnię:

Lubię też kuchnię, bo lubię gotować. Gdy mam czas wolny to gotuję dla moich sióstr, które bardzo mocno kocham i dla mojej rodziny i przyjaciół.

Czy Joanna sama wykańczała swój dom, czy ktoś jej pomagał?

Pomagała mi nasza architekt, ale ja gdzieś miałam swój plan, a fajne było to, że Edyta to odzwierciedliła i dom jest bardzo przytulny. Nie ma tam w ogóle przepychu, ale jest taki stylowy, nowoczesny, bardzo, bardzo przytulny.

Zdjęcia z domu Joanny Jędrzejczyk znajdziecie w galerii.


Jak mieszka Joanna Jędrzejczyk?

Jak mieszka Joanna Jędrzejczyk?

Jak mieszka Joanna Jędrzejczyk?yk_134709002_206786250815457_8536250298018822601_n

Jak mieszka Joanna Jędrzejczyk?

Jak mieszka Joanna Jędrzejczyk?

Jak mieszka Joanna Jędrzejczyk?

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ani ładne, ani nowoczesne… nijakie jak pną sama. Poza tym niech się schowa za sportem. Udowodniła, ze wieloletnie pranie po głowie wyczyściło jej szare

 • GośćJoanna pisze:

  a mi bardzo podoba sie mieszkanko , sterylne . Joasia jest urocza i naturalna

 • GośćEwa pisze:

  Nic godnego uwagi, mało przytulne mieszkanie

 • Gość pisze:

  Zgadzam się. Przytulnie? Surowe wnętrza. Ale najważniejsze, że podoba się właścicielce

 • Aja pisze:

  Kwestia gustu. Kuchnia-laboratorium nie ma nic wspólnego z przytulnością. Fakt, z czasem może nabierze takiego charakteru. Podobnie z innymi pomieszczeniami. No cóż, nie odróżnia się od innych. Grunt, że właścicielka jest zadowolona, to najważniejsze.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×