Tadeusz Muller pokazał piękną partnerkę. Są ze sobą od 13 lat, ale dopiero teraz zadebiutowali na salonach. Udzielili nam pierwszego wspólnego wywiadu [WIDEO]

Tadeusz Muller i Blanka Zawada

Tadeusz Muller i Blanka Zawada

Tadeusz Muller z dziewczyną po raz pierwszy na salonach. Są ze sobą od 13 lat, ale dopiero teraz postanowili pokazać się światu. Kim jest Blanka Zawada, która skradła serce syna Magdy Gessler?

Tadeusz Muller i Blanka Zawada postanowili przejść do kolejnego etapu swojego związku. Para po raz pierwszy pokazała się na salonach. Na ich wspólnych zdjęciach z czerwonego dywanu widać, że oboje są w siebie zapatrzeni, tak jakby dopiero co się poznali.

Tadeusz Muller z dziewczyną na salonach. Jak długo są razem?

Syn Magdy Gessler ze swoją partnerką związany jest od 2006 roku. Dotychczas Tadeusz nie chciał publicznie opowiadać o swoim związku. Dopiero teraz, po 13 latach bycia razem, przełamał się i zdradził co nieco na temat swojej relacji. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post przyznał, że ich obecność na premierze filmu 1800 gramów nie jest spowodowana jakimś niecnym planem promocyjnym:

Nie jesteśmy typami osób które codziennie biorą udział w wydarzeniach. Coraz częściej jesteśmy razem na mieście, dzisiaj też. Żaden specjalny scenariusz za tym nie stoi – przyznał Tadeusz.

Zobacz: Tadeusz Müller pokazał zdjęcie ojca. Tak wyglądał pierwszy mąż Magdy Gessler

Muller nie ukrywa, że Blanka w dużym stopniu przyczynił się do rozwoju jego kulinarnych umiejętności:

Blanka wywarła na mnie duży wpływ, dużo wrażliwości mi przekazuję. Myślę, że razem tworzymy to, co widać w telewizji, w moim programie Z gruntu zdrowo – zdradził naszej reporterce.

Tadeusz Muller i Blanka Zawada razem na salonach

Tadeusz Muller i Blanka Zawada razem na salonach

Kim jest Blanka Zawada?

O dziewczynie Tadeusza Mullera nie wiemy za wiele. Blanka Zawada bardzo ostrożnie podchodzi do tego, co publikuje w internecie. Na Instagramie zamieszcza głównie zdjęcia swoich pupili, które adoptowała wspólnie ze swoim ukochanym. Para już kilka lat temu zdecydowała się przygarnąć dwa piękne psy ze schroniska.

W rozmowie z naszą reporterką Blanka Zawada zdradziła, że chętnie śledzi poczynania Tadeusza na szklanym ekranie i kibicuje mu w dalszej karierze. Kobieta zdradziła również, że jest wegetarianką i ogromną fanką talentu kulinarnego syna Magdy Gessler:

Oglądam i bardzo kibicuję. Ja nie jem mięsa, więc dla mnie to jest świetna rzecz. Podoba mi się, co Tadek gotuje, tym bardziej, że ja znam jego kuchnię. I cieszę się, że teraz więcej osób może poznać. On gotuje fenomenalnie i nietuzinkowo.

Cała rozmowa z Tadeuszem Mullerem i jego partnerką poniżej.

Zobacz: Tadeusz Müller o trudnych relacjach z Magdą Gessler: „Mieliśmy wiele lat rozłąki”. Kiedy i jak się pogodzili? [WIDEO]


Tadeusz Muller i Blanka Zawada razem na salonach

Tadeusz Muller i Blanka Zawada razem na salonach

Tadeusz Muller z dziewczyną

Tadeusz Muller z dziewczyną

Tadeusz Muller i Blanka Zawada – 1800 gramów

Tadeusz Muller i Blanka Zawada – 1800 gramów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×