Szukaj

Gwiazda „Idola” uwielbia Michała Szpaka! „Ma fantastyczny głos” [WIDEO]

Michał Szpak, Szymon Wydra

Michał Szpak, Szymon Wydra

Szymon Wydra jest fanem Michała Szpaka

Szymon Wydra i Michał Szpak z pozoru nie są do siebie podobni, ale mają więcej wspólnego niż ktoś mógłby przypuszczać. I nie chodzi wcale o uwielbienie do długich włosów – choć Szymon, ku rozpaczy wielu fanek, zdążył się już pożegnać z bujną grzywą. Obaj zaczynali karierę w talent-show i pięli się mozolnie w górę by spełniać marzenia o koncertowaniu przed wielotysięczną publicznością. Obaj mogą też pochwalić się niesamowitymi głosami. Nie da się jednak ukryć, że Wydra ma więcej doświadczenia, dłużej bryluje w show-biznesie i na polskiej scenie. Nic więc dziwnego, że otwarcie ocenia talent Szpaka:

Ja Michałowi bardzo kibicuję. Kibicuję wszystkim utalentowanym i ambitnym osobom. Tym wszystkim, którym w sercu gra muzyka. Ja jestem muzykiem, dlatego jak najbardziej podziwiam Michała. Ma fantastyczny głos i oby tak dalej – wyznał Wydra w rozmowie z naszą reporterką.

Szymon Wydra o polskiej piosence na Eurowizję 2018

Podczas rozmowy z Jastrząb Post Szymon wyjawił również co myśli o tak kontrowersyjnych w tym roku preselekcjach do Eurowizji 2018. Jak ocenia Light Me Up?

Myślę, że jest to jedna z lepszych kompozycji, która była w tym roku w preselekcjach polskich. Nie mam pojęcia, jakie były inne piosenki zgłoszone. Niestety tragedią nas, muzyków jest to, że może być tylko kilkanaście piosenek w tych tzw. preselekcjach. Śmiem twierdzić, że było kilkaset zgłoszonych i na pewno tam było kilka perełek – dodał Szymon.

Przypomnijmy też, co o Michale Szpaku w 2011 roku mówiła Alicja Janosz, zwyciężczyni pierwszej edycji Idola, która w finale programu pokonała właśnie Szymona:

Jest dla mnie trochę jak Prince. Świetna osobowość sceniczna. Nie zginie, bo ma to „coś” – wyznała gwiazda na łamach dwutygodnika „Show”.

Cała rozmowa z Szymonem poniżej:

Preselekcje do Eurowizji w atmosferze skandali i kontrowersji! Przypominamy te najgłośniejsze

Eurowizja 2018: Bukmacherzy już ocenili szanse Polski na zwycięstwo. Przygotujcie się na szok

Michał Szpak we wzruszających słowach wspomina swoją ukochaną mamę. Jego wyznanie rozkleiło nawet Magdę Mołek!


Michał Szpak Facebook

Michał Szpak Facebook

Michał Szpak w prześwitującej koszuli

Michał Szpak w prześwitującej koszuli

Michał Szpak - Sylwester 2017 TVP - Dwójka, Zakopane

Michał Szpak - Sylwester 2017 TVP - Dwójka, Zakopane

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×