Szukaj

Gwiazda „Idola” uwielbia Michała Szpaka! „Ma fantastyczny głos” [WIDEO]

Michał Szpak, Szymon Wydra

Michał Szpak, Szymon Wydra

Szymon Wydra jest fanem Michała Szpaka

Szymon Wydra i Michał Szpak z pozoru nie są do siebie podobni, ale mają więcej wspólnego niż ktoś mógłby przypuszczać. I nie chodzi wcale o uwielbienie do długich włosów – choć Szymon, ku rozpaczy wielu fanek, zdążył się już pożegnać z bujną grzywą. Obaj zaczynali karierę w talent-show i pięli się mozolnie w górę by spełniać marzenia o koncertowaniu przed wielotysięczną publicznością. Obaj mogą też pochwalić się niesamowitymi głosami. Nie da się jednak ukryć, że Wydra ma więcej doświadczenia, dłużej bryluje w show-biznesie i na polskiej scenie. Nic więc dziwnego, że otwarcie ocenia talent Szpaka:

Ja Michałowi bardzo kibicuję. Kibicuję wszystkim utalentowanym i ambitnym osobom. Tym wszystkim, którym w sercu gra muzyka. Ja jestem muzykiem, dlatego jak najbardziej podziwiam Michała. Ma fantastyczny głos i oby tak dalej – wyznał Wydra w rozmowie z naszą reporterką.

Szymon Wydra o polskiej piosence na Eurowizję 2018

Podczas rozmowy z Jastrząb Post Szymon wyjawił również co myśli o tak kontrowersyjnych w tym roku preselekcjach do Eurowizji 2018. Jak ocenia Light Me Up?

Myślę, że jest to jedna z lepszych kompozycji, która była w tym roku w preselekcjach polskich. Nie mam pojęcia, jakie były inne piosenki zgłoszone. Niestety tragedią nas, muzyków jest to, że może być tylko kilkanaście piosenek w tych tzw. preselekcjach. Śmiem twierdzić, że było kilkaset zgłoszonych i na pewno tam było kilka perełek – dodał Szymon.

Przypomnijmy też, co o Michale Szpaku w 2011 roku mówiła Alicja Janosz, zwyciężczyni pierwszej edycji Idola, która w finale programu pokonała właśnie Szymona:

Jest dla mnie trochę jak Prince. Świetna osobowość sceniczna. Nie zginie, bo ma to „coś” – wyznała gwiazda na łamach dwutygodnika „Show”.

Cała rozmowa z Szymonem poniżej:

Preselekcje do Eurowizji w atmosferze skandali i kontrowersji! Przypominamy te najgłośniejsze

Eurowizja 2018: Bukmacherzy już ocenili szanse Polski na zwycięstwo. Przygotujcie się na szok

Michał Szpak we wzruszających słowach wspomina swoją ukochaną mamę. Jego wyznanie rozkleiło nawet Magdę Mołek!


Michał Szpak Facebook

Michał Szpak Facebook

Michał Szpak w prześwitującej koszuli

Michał Szpak w prześwitującej koszuli

Michał Szpak - Sylwester 2017 TVP - Dwójka, Zakopane

Michał Szpak - Sylwester 2017 TVP - Dwójka, Zakopane

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Pan Wydra skomplementował p.Michała Szpaka.Stać na to nie licznych artystów.Pozwalają sobie na to artyści ,którzy znają swoją wartość,są spełnieni w tym co tworzą.Obaj artyści wnoszą wiele pozytywnych emocji.Aktualnie trwa cykl koncertów”Classic Tour”po filharmoniach ,teatrach p.Michała Szpaka i jego siostry.Przygotowane są profesjonalnie,niesamowicie.Wprowadzają słuchacza w inny świat.P.Michał Szpak i jego siostra czarują swoim głosem.

 • Fanka pisze:

  Panie Szymonie, Pan też ma fantastyczny głos i świetne piosenki

 • Dorota pisze:

  zgadzam się z Szymonem, o ile innym młodym wykonawcom kibicuję średnio tak Michałowi bardzo bo jest mega utalentowany.

 • WIDZ pisze:

  Trochę krzywdzące są te wypowiedzi jakoby Maja Sablewska krytykowałą Szpaka. Poza jedną niefortunną wypowiedzią, odnoszącą się zresztą do stylizacji Szpaka przez cały czas trwania programu dawała wręcz wyrazy uwielbienia w stosunku do jego osoby. Pamiętam jak dziś. Owszem, mnie również w tamtym czasie wkurzyła ta wypowiedż ale trzeba uczciwie przyznać, że w dalszym etapie skutecznie zatarła tę wpadkę. Jak widzać jednak nie u wszystkich. Szkoda, bo ona naprawdę mocno kibicuje Szpakowi. Zresztą dziwne nie jest, to mega talent. Taka perełka raz na dekadę.

 • Gość pisze:

  Czyli jednak nie tylko przez fanów jest doceniany. Ludzie z branży też dostrzegają jego talent. Szymon to kolejny artysta, który tak pochlebnie wypowiada się o Michale. Panowie, a może jakaś kooperacja, obaj macie świetny wokal. To byłaby petarda !!!!

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×