Szukaj

TYLKO U NAS! Syn Kasi Nosowskiej z piękną dziewczyną na Fryderykach 2019! To córka znanej dziennikarki! Zobaczcie ich jedyne wspólne zdjęcia!

Syn Kasi Nosowskie, Fryderyki 2019, dziewczyna

Syn Kasi Nosowskiej z dziewczyną na Fryderykach 2019

Mikołaj Krajewski z piękną dziewczyną Marianną Olbrych wspierali Kasię Nosowską podczas ceremonii wręczenia Fryderyków 2019. Para przyjechała razem do Katowic i spędziła romantyczny wieczór. Tylko u nas możecie zobaczyć ich jedyne wspólne zdjęcia.

Fryderyki 2019 zostały rozdane. Jedną z triumfatorek podczas tegorocznej gali była Kasia Nosowska, która jest absolutną rekordzistką pod względem ilości zwycięstw – ma na swoim koncie ponad 20 statuetek. Wczoraj jej kolekcja powiększyła się o kolejną, tym razem za złotą płytę Basta w kategorii Najlepszy album alternatywny.

Odbierając nagrodę z rąk Natalii i Pauliny Przybysz, gwiazda podziękowała swojemu mężowi i synowi, który – jak sama zaznaczyła – wspierał ją na miejscu razem ze swoją dziewczyną. Kasia nie zdradziła tożsamości ukochanej przystojnego Mikołaja, który coraz śmielej poczyna sobie w modelingu, ale nam udało się spotkać parę za kulisami wielkiej gali transmitowanej przez TVN.

Kim jest Marinna Olbrych?

23-latek nie odstępował ani na krok swojej ślicznej blondwłosej ukochanej o wyglądzie modelki. Jak udało się ustalić Jastrząb Post, Marianna to córka znanej dziennikarki Grażyny Olbrych, która m.in przez wiele lat była redaktor naczelną magazynów Cosmoplitan i Glamour.

Para nie szczędziła sobie czułości, był nawet czuły pocałunek zaraz po tym, jak Kasia zeszła ze sceny dzierżąc w dłoni złotą statuetkę, o której marzy każdy polski artysta.

Tylko na Jastrząb Post możecie zobaczyć, jak wygląda Marianna Olbrych – dziewczyna Mikołaja Krajewskiego. Razem tworzą piękną parę.

Syn Kasi Nosowskiej podpadł Internautom. Szybko zaczął przepraszać: „Zachowałem się jak głupi bachor”

Syn Kasi Nosowskiej Mikołaj Krajewski udzielił pierwszego wywiadu! W Dzień Dobry TVN opowiedział o współpracy z mamą. Musicie to zobaczyć, bo jest bardzo wzruszająco [WIDEO]

Przystojny syn Kasi Nosowskiej wyrasta na gwiazdę! Właśnie opowiedział o relacjach z matką i swojej muzycznej karierze!


Lubisz muzykę Kasi Nosowskiej i zespołu Hey?

×