Syn Beaty Tadli rzucił studia. Co go zraziło i czym się teraz będzie zajmować? 20-latek ma nowy plan na życie

Beata Tadla, Jan Kietliński

Beata Tadla, Jan Kietliński

Beata Tadla zdradziła, że jej syn zmienia kierunek studiów. Co miało wpływ na jego decyzję? O szczegółach opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Beata Tadla ze światem dziennikarstwa związana jest od ponad 20 lat. Jej kariera zawodowa jest pełna imponujących osiągnięć. Przez lata była twarzą TVN24 i TVP. Zyskała ogromną sympatię widzów, którzy w 2018 roku dali jej pierwsze miejsce w Tańcu z gwiazdami.

Fani kibicowali jej nie tylko, gdy ogłosiła zakończenie pracy u publicznego nadawcy po przyjściu Jacka Kurskiego, ale także w trakcie rozstania z Jarosławem Kretem. Pogodynek zostawił prezenterkę z dnia na dzień, oznajmiając o wszystkim na salonach, bez wcześniejszej rozmowy z Beatą. W trudnych chwilach gwiazdę mocno wspiera syn – Jan Kietliński.

Syn Beaty Tadli rzucił studia. Co z jego dalszą edukacją?

20-latek dotychczas dał się poznać jako bardzo zaangażowany w tematy polityczne młody mężczyzna. Na Instagramie aktywnie komentuje to, co dzieje się w kraju. Nie szczędzi gorzkich słów pod adresem partii rządzącej. Większość wolnego czasu syn Tadli spędza za granicą. Uwielbia podróże, a zdjęciami z najróżniejszych zakątków świata chętnie dzieli się z wirtualnymi przyjaciółmi.

Beata Tadla i Jan Kietliński

Beata Tadla i Jan Kietliński

Na Instastory Kietliński dzieli się również przełomowymi momentami z życia prywatnego. Rok temu zdradził, że rozpoczyna studia na kierunku stosunki międzynarodowe w języku angielskim. Okazuje się, że po roku postanowił zmienić kierunek. O szczegółach opowiedziała Jastrząb Post jego mama.

Beata zdradziła, że wpływ na rezygnację Jana miał charakter zajęć, które w czasie pandemii odbywały się online:

Syn rozpoczyna studia. Kolejne. Bo poprzednie rozpoczął, ale zrezygnował. To była bardzo trudna sytuacja dla wszystkich studentów, kiedy nie mogą widzieć swoich kolegów i wykładowców, więc ten on-line na pewno się nie przysłużył. Ale teraz mam nadzieję, będzie lepiej. Będą się mogli integrować.

Tadla pochwaliła się, że jej syn nie rezygnuje z dalszej edukacji. Już nawet wybrał nowy kierunek:

Studiował stosunki międzynarodowe po angielsku. A teraz będzie studiował filologię szwedzką. Jest to bardzo spójne z jego zainteresowaniami, z jego drogą, którą obiera, ponieważ bardzo lubi podróże, towarzystwo z zagranicy. Dobrze się czuję w różnorodoności. Myślę, że to będzie naprawdę strzał w 10.

Trzymamy kciuki za zrealizowanie planów.


Beata Tadla z synem - na premierze spektaklu Wieczór Panieński Plus

Beata Tadla z synem - na premierze spektaklu Wieczór Panieński Plus

Beata Tadla z synem Janem podczas Tańca z Gwiazdami

Beata Tadla z synem Janem podczas Tańca z Gwiazdami

Beata Tadla z synem Janem podczas Tańca z Gwiazdami

Beata Tadla z synem Janem podczas Tańca z Gwiazdami

Komentarze

 • Gość pisze:

  Weź ty się kobieto do roboty bo widac z się nudzisz a syn jak to syn bogatych rodziców

 • Gość pisze:

  Jakby musiał finansować swoje studia sam i nie liczył kasy od mamusi,to by było inaczej. Zaangażowany politycznie, ha ha ha. Jeszcze samodzielnie na nic nie zarobił, Ale krytykować to umie. Niech jedzie na Zachód albo do USA, to zobaczy ile kosztuje życie, studia, na które młodzi ludzie biorą kredyty.

 • Gość Bubu pisze:

  Kolejna, która stosuje dietę zmieniającą rysy twarzy?

 • Gość pisze:

  Wszyscy studenci na świecie studiowali on line. Wytrzymali. Czy syn Pani Beaty musi mieć inne warunki nauki niż pozostali? Większość ludzi lubi podróżować. Nie tylko syn Pani Beaty. W dzisiejszych czasach studiowanie tylko jakiejś filologii to bardzo mało. Studenci wszystkich kierunków z różnych uczelni muszą i znają nawet kilka języków. Ale oprócz tego zdobywają doskonałe zawód.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×