Sylwia Wysocka od 5 lat walczy z chorobą. Przed pobiciem usłyszała poważną diagnozę. „Nie jest łatwo” [WIDEO]

Sylwia Wysocka

Sylwia Wysocka

Sylwia Wysocka dwa lata temu została pobita przez partnera. Gwiazda nadal nie doczekała się sprawiedliwości. Mało tego mierzy się nie tylko ze skutkami napaści, ale też chorobą. Jak sobie radzi?

Sylwia Wysocka to aktorka, której nie trzeba specjalnie przedstawiać. Zaskarbiła sobie sympatię widzów za sprawą występów w licznych serialach i filmach. To niektóre z obrazów, w których było nam dane ją obejrzeć: Plebania, Rozmowy kontrolowane, Wszyscy jesteśmy Chrystusami. O ile w pracy zawsze dobrze się jej wiodło, to gorzej jest z życiem prywatnym.

Gwiazda padła ofiarą przemocy domowej. Partner pobił ją, w następstwie czego trafiła do szpitala. Miała liczne obrażenia i złamania. Reporterka Jastrząb Post Karolina Motylewska porozmawiała z nią na temat tej tragedii. W kolejnej słowach aktorka przekazała nie tylko, jak sobie radzi, ale także wyjawiła, że mierzy się z poważną chorobą.

Sylwia Wysocka: jak poradziła sobie z problemami?

Sylwia Wysocka sporo przeszła. Od dwóch lat gwiazda walczy w sądzie o sprawiedliwość i chce ukarania swojego oprawcy. Przyznała przed naszą kamerą, że pomimo tak ciężkich chwil jest nadal silna psychicznie i radzi sobie ze wszystkim, co się wokół niej dzieje.

Właśnie sama się sobie dziwie, dlatego, że nie korzystałam z psychoterapeuty, nie wpadłam w depresję, nic złego sobie nie zrobiłam i sama sobie próbuję poradzić z tą sytuacją, która się przydarzyła. Szczerze mówiąc nie wiem- może czuwa nade mną jakiś anioł stróż? Nie jest łatwo po czymś takim się podnieść, nawet nie sądziłam, że jestem tak silną kobietą.

Sylwia Wysocka po raz pierwszy o chorobie

Oprócz tego, że została pobita, również bardzo ciężko zachorowała. Choroba sprawiła, że Sylwia musiała zrezygnować z zabiegów i przewartościować swoje życie. Jaka była jej pierwsza myśl, gdy usłyszała diagnozę? Gwiazda musiała zmienić swój styl życia.

Jak najszybciej się z tym uporać. Nie było w mojej głowie myśli, że już umieram itd. tylko chciałam się z tym wszystkim jak najszybciej uporać. I tak zrobiłam. Przez chorobę, która mnie dotknęła nie mogę przez 5 lat nie mogę robić żadnych zabiegów medycyny estetycznej, w związku z tym stawiam na sport i zdrowy styl życia.  Najważniejszy jest optymizm i ludzie wokół. Ludzie, którzy dają dobrą energię. Ważne jest dla mnie to, aby nie obracać się wśród ludzi toksycznych, tzw. wampirów energetycznych. Ja to odczuwam, teraz rzeczywiście zrobiłam się bardzo wrażliwa na otoczenie i eliminuję ze swojego życia ludzi ze złą energią.

Jesteście fanami Sylwii?

Sylwia Wysocka o pobiciu przez partnera

Poniżej możecie wysłuchać kolejnej rozmowy z Sylwią, gdzie mówi o samym pobiciu i walce o sprawiedliwość. Gwiazda ma problemy z dochodzeniem swoich praw, a sprawy ciągną się już dwa lata, co jest dla niej wykańczające. O wszystkim opowiedziała reporterce Jastrząb Post.


Sylwia Wysocka (East News)

Sylwia Wysocka (East News)

Sylwia Wysocka

Sylwia Wysocka

Sylwia Wysocka

Sylwia Wysocka

Komentarze

 • ŁZA pisze:

  Oby karta losu Ci się, Sylwio odwróciła.

 • Gość pisze:

  Do Gościa Ojej – Jak nic nie wiesz to nie otwieraj swojego otworu gębowego. Były parę razy wypowiedzi Rzecznik Prokuratury w telewizji, że jest oskarżony o pobicie z uszczerbkiem na zdrowiu powyżej 7 dni , to chyba były dowody co?

 • Gość pisze:

  Pobił, bo ona tak twierdzi. Ojej.

 • Gość pisze:

  Nie przez diagnozę, tylko przez operację po której przez 5 lat nie można wykonywać żadnych zabiegów medycyny estetycznej, żadnej ingerencji. Też to miałam, to musiał być zabieg onkologiczny. Czytaj ze zrozumieniem Gościu !!!

  • Gość pisze:

   Przed pobiciem Sylwia Wysocka poddała się wycięciu nowotworu złośliwego z policzka. Dlatego nie może zabiegów robić na razie

 • poeada pisze:

  Pani Sylwio zycze duzo zdrowia,ale moja uwaga jest taka ze w tym wieku co pani to raczej nie powinnysmy byc naiwne ,wiadomo ze meszczyzni krzywdza kobiety,to nie byl parner tylko b….k nie ponizac sie tylko pogonic gdzie pieprz rosnie!!!

 • Gość pisze:

  Przez diagnoze nie moze robic zabiegow estetycznych.no szok! kondolencje

  • Gość pisze:

   Polskie sądy w tym tzw.rodzinne znęcają sie nad ofiarami przemocy i chronią sprawców. Kto zrobi z tym porzadek?

  • OfiaraPrzemocy pisze:

   Tez chcialabym, aby w tym kraju sprawcy przemocy przestali byc bezkarni, bo wyroki z przemoc są kpina. Za kilkadziesiąt lat przemocy nad rodziną moj tatuś otrzymal ROK wiezienia w zawieszeniu na 3LATA !!!

 • Gość pisze:

  Biedna kobieta

 • Gość pisze:

  Boże, taka fajna kobieta, a życie jej nie rozpieszcza. W życiu musi być równowaga, myślę, że przyjdzie i do niej szczęście.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×