Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz o przygotowaniach do porodu. Jakie wybrali imiona dla dziecka? [WIDEO]

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz

Sylwia Przybysz jest w ciąży. Gwiazda internetu i jej partner, Jan Dąbrowski, opowiedzieli naszej reporterce o tym, jak wyglądają przygotowania do narodzin ich pierwszego wspólnego dziecka. Jakie imiona wybrali dla swojego potomka?

Na tegorocznej edycji imprezy Flesz Fashion Night pojawiła się cała plejada gwiazd. Wśród nich na ściance pozowali przyszli rodzice: Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski. O ciąży gwiazdy Instagrama spekulowano od dawna. Ona sama przez długi czas nie potwierdzała tych informacji. Dopiero kilka dni temu podzieliła się radosną nowiną.

Sylwia i Jan w rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedzieli o przygotowaniach do narodzin ich pierwszego dziecka. Zdradzili, że choć jeszcze nie znają płci maleństwa, to już wybrali kilka imion dla swojej pociechy. Będzie to swego rodzaju hołd dla jednej z wielkich gwiazd sceny muzycznej, którą tak bardzo lubi Jan:

Widać, że się cieszymy po moim stanie błogosławionym. Bo jednak jak przystało na prawdziwego ojca, odbija się to także na mnie. Pozdrawiam wszystkich ojców na świecie, już wiem skąd te brzuszki. Pokoik będzie na razie biały. A co będzie, to się okaże: czy na różowo, czy na niebiesko. Zrobimy to na samym końcu, bo na własnej skórze poczuliśmy, co to znaczy zmiana płci w trakcie. Non stop się zmienia, jeszcze niedawno mieliśmy gotowe imię, a po chwili zmiana i o, zaskoczenie. Tak więc jeszcze czekamy z pokoikiem, bo może w trakcie się jeszcze zmienić ta płeć. Na naszej top liście mamy bardzo dużo męskich i żeńskich imion. Nawet udało się znaleźć jakieś wspólne, na które się zgadzamy. Nie chcemy na razie zdradzać, bo sami jesteśmy ciekawi, co to tak naprawdę będzie. Ale z racji moich upodobań muzycznych możemy się domyślać, że Krzysztof od Krawczyka i Maryla od Rodowicz.

Zobacz: Nowa partnerka Michała Wiśniewskiego jest w ciąży! Dominika Tajner komentuje!

View this post on Instagram

Miłość. Jedyna taka

A post shared by Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz) on

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski nie chcą ukrywać twarzy dziecka przed internautami. Już teraz zdecydowali, że od pierwszych dni pokażą światu, jak wygląda ich wspólny potomek:

Oboje stwierdziliśmy, że będziemy pokazywać twarz dziecka mimo wszystko. Nie chcielibyśmy wykorzystywać jego tożsamości do promocji jakichkolwiek marek, to jest wykluczone. Ale będziemy cieszyć się naszym szczęściem i będziemy pokazywać zdjęcia bobaska.

View this post on Instagram

Kochani! Przyszedł czas żeby oficjalnie potwierdzić wszelkie doniesienia i ogłosić, że obecnie jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie oczekującymi przyjścia na świat małej istotki, największego cudu, który dostaliśmy od Boga. Jestem szczęśliwa, że tak długo jak to możliwe mogliśmy cieszyć się tym wyłącznie w gronie najbliższych. Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu! Jesteśmy w pełni świadomi odpowiedzialności i pracy jaka nas czeka, ale jednocześnie gotowi na wszystko! Mamy wspaniale wspierające rodziny! To niesamowity czas w życiu człowieka i największe błogosławieństwo. Chcielibyśmy prosić Was o uszanowanie naszej prywatności w tym niezwykle ważnym dla nas czasie. Oczywiście razem z @jdabrowsky działamy dalej! Przede mną premiera najnowszej płyty przed Jasiem mnóstwo nowych projektów! Także do usłyszenia niebawem ❤️ Fot. @s_zrodlowski / With The Band

A post shared by Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz) on

Sporo osób zarzuca im, że są za młodzi na rodzicielstwo i zbyt pochopnie podjęli decyzję o zostaniu rodzicami:

Mam przepiękny cytat à propos rodzicielstwa: „Pan zapytał się swojej mamy, kiedy jest najlepszy czas na posiadanie dziecka. A Pan odpowiedział, że nigdy”. Bo zawsze jest coś, zawsze jest nauka, kariera, coś się robi. Więc nie ma idealnego czasu. Dziecko zmienia priorytety i to jest w tym piękne.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Julia Wieniawa przyłapana na czułościach ze znanym przystojniakiem! Dawno nie była w tak świetnym nastroju


Sylwia Przybysz i Jay Dąbrowski – Flesz Fashion Night 2019

Sylwia Przybysz i Jay Dąbrowski – Flesz Fashion Night 2019

Sylwia Przybysz, Jan Dąbrowsk ni na ściance

Sylwia Przybysz, Jan Dąbrowsk ni na ściance

Jan Dąbrowski

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×