Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski o ślubie. Zdradzili mnóstwo szczegółów. Będzie piękna suknia i huczne wesele

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski o ślubie i weselu

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski o ślubie i weselu

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski biorą ślub. Para zdradziła, co przygotowała dla gości. Jak będzie wyglądać wesele i w jakiej sukni zobaczymy pannę młodą. Zaprojektuje ją uwielbiana projektantka gwiazd.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zyskali niebywałą popularność dzięki filmom, jakie wrzucali na YouTube’a. Para aktywnie prowadziła swoje kanały w popularnym serwisie społecznościowym. Przerwę od kręcenia nowych filmików zrobili sobie, gdy na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Kolejnym krokiem były zaręczyny. W grudniu zakochani oznajmili fanom, że od ślubu dzieli ich już tylko krok.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski o ślubie i weselu

Na początku roku Przybysz i Dąbrowski doczekali się drugiego dziecka. Zdecydowali też, że gdy tylko sytuacja związana z pandemią zostanie opanowana, wezmą ślub. Para dokładnie zapalnowała ceremonię i przyjęcie, które odbędzie się w bliskich sercu Jana górach.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post podzielili się szczegółami. Co przygotowali dla gości?

Będzie to wesele w górach. Jasiek ma dużo górali w rodzinie. Ma też praktycznie całą rodzinę właśnie w górach więc też stwierdziliśmy, że jest ona o tyle większa od mojej, że urządzimy wesele takie typowo góralskie – powiedziała Sylwia.

Jan dodał:

Kapela górska, oscypki, sporo wody i nie tylko. U nas i górnicy, i górale, i też Dolny Śląsk. Praktycznie cały rejon Polski się znajdzie, od Sylwii dochodzi morze i Mazury więc będzie wspaniała impreza, która połączy wszystkie zakątki.

Przyszła panna młoda jest zachwycona pierścionkiem zaręczynowym, który wybrał dla niej ukochany:

Jest piękny. Jasio wybrał dokładnie taki, który mi się podobał i jestem nim zachwycona. Jest prześliczny.

Suknię ślubną Sylwii zaprojektuje Viola Piekut:

Mam typy, mam inspirację. Suknię ślubną będę robiła razem z Violą Piekut. Jesteśmy już umówione na pierwsze przymiarki, nie mogę się tego doczekać. Ale dałam sobie jeszcze deadline do schudnięcia do tej sukienki. Nie chcę nic zdradzać, chcę po prostu, żeby był to element zaskoczenia.

Jesteście fanami Sylwii i Janka?


Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski ochrzcili drugą córkę

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski ochrzcili drugą córkę

Sylwia Przybysz ma wóżek Cybex

Sylwia Przybysz ma wóżek Cybex

salon Jana Dąbrowskiego i Sylwii Przybysz

salon Jana Dąbrowskiego i Sylwii Przybysz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×