Rodzina Sylwii Nowak właśnie się powiększyła. Gwiazda i jej mąż zdecydowali się na adopcję: „Zbieraliśmy się do tego tak powoli” [WIDEO]

Sylwia Nowak

Sylwia Nowak

Sylwia Nowak przed naszą kamerą opowiedziała o prawdziwej rewolucji w jej życiu. Jej rodzina właśnie się powiększyła. Razem z mężem zdecydowali się na adopcję.

Sylwia Nowak to artystka o wielu twarzach. Doskonale czuje się przed kamerami, ale też realizuje się jako wokalistka. Do tej pory fani mogli ją zobaczyć w takich produkcjach jak: Bad Boy, Pętla, Ślad. Dołączyła także do obsady serialu Pierwsza Miłość. Gwiazda od najmłodszych lat była związana z muzyką i to jej stara się poświęcać największą uwagę. Jako mała dziewczynka ukończyła szkołę muzyczną i wygrała wiele festiwali. Teraz powoli realizuje marzenia związane z podbojem estrady. Nie ukrywa, że ma chrapkę na występ na Eurowizji.

Sylwia nie tylko robi karierę, ale też nie może narzekać na brak szczęścia w życiu prywatnym. Od 2018 roku jest szczęśliwą żoną Bartłomieja. Para pobrała się podczas bardzo kameralnej uroczystości, a panna młoda zachwycała suknią ślubną. Rok po ślubie spotkała ich ogromna tragedia. Teściowie gwiazdy zginęli w wypadku. W drugą rocznicę ich śmierci Sylwia wydała zadedykowany im utwór Brak.

Sylwia Nowak z mężem zdecydowali się na adopcję

Sylwia i Bartek stanowią bardzo zgrany duet. Małżonkowie urządzili wesele, na które zaprosili jedynie 25 osób. Zrezygnowali z hucznej ceremonii, a następnego dnia wybrali się w wymarzoną podróż poślubną. Odwiedzili między innymi Singapur i Bali. Zakochani powoli szykują się do przeprowadzki, a tymczasem w ich życiu pojawił się nowy członek rodziny.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post gwiazda opowiedziała o prawdziwej rewolucji i adopcji:

Chodzi o pieska. Adoptowaliśmy pieska, więc bardzo się cieszę, bo jest cudowny. Oboje od dłuższego czasu myśleliśmy o adopcji. Zbieraliśmy się do tego tak powoli. Bardziej myśleliśmy, żeby to zrobić jak już się przeprowadzimy do domu na działkę, jak już będziemy mieć dużo zieleni i ogród, ale nie wytrzymaliśmy. Jak zobaczyliśmy ogłoszenie i psiaka, który gdyby domu nie znalazł, to trafiłby do schroniska, to stwierdziliśmy, że nie ma opcji i musimy go adoptować. Dzielimy obowiązki. Zajmujemy się nim oboje. Mega się zaprzyjaźnił z kotami, więc bardzo fajnie.

Czy to wstęp przed posiadaniem dziecka?

Może troszeczkę. Ale nie rozważaliśmy tego w tych kategoriach. Na pewno jak się przeprowadzimy do domu, to będzie więcej tych psów u nas na podwórku. Więc długo o tym myśleliśmy, ale rzeczywiście może się przygotujemy. Mamy okazję sprawdzić się w tych obowiązkach.

Serdecznie gratulujemy.


Sylwia Nowak w dniu ślubuu

Sylwia Nowak w dniu ślubuu

Sylwia Nowak w sukni ślubnej

Sylwia Nowak w sukni ślubnej

Ślub Sylwii Nowak

Ślub Sylwii Nowak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×