Sylwia Madeńska o aferze w „Love Island”. Ostro podsumowała zachowanie podstępnego Daniela [WIDEO]

Sylwia Madeńska

Sylwia Madeńska

Sylwia Madeńska skomentowała aferę w nowej edycji Love Island. Jak ocenia zachowanie uczestnika, który pojawił się w show, mimo że jest w związku?

Love Island to program, który od pierwszego odcinka cieszy się ogromną popularnością. Randkowe reality-show, w którym uczestnicy dobierają się w pary na oczach widzów, przyciąga tłumy przed telewizory. Program doczekał się już następnej edycji i po raz kolejny na ekranie nie brakuje emocji. Jeden z uczestników, czyli Daniel Różański, wszedł do formatu, nie będąc singlem. Wymogiem produkcji jest, by randkowicze nie mieli żadnych uczuciowych zobowiązań.

Na oczach widzów zaczął on budować relacje z Natalią, którą poznał przed kamerami, ale szybko wydało się, że czeka na niego ktoś inny. W social mediach pojawiła się dziewczyna, która zaczęła dodawać ich wspólne zdjęcia, co błyskawicznie dotarło do prowadzącej, czyli Karoliny Gilon. Ta zorganizowała spotkanie, na którym wprost poprosiła o wyjaśnienie sprawy. Mężczyzna jednak wypierał się związku. W końcu musiał opuścić program, co razem z nim solidarnie zrobiła również Natalia.

Partnerka, którą miał poznać poza show, wydała oświadczenie w tej sprawie, które potwierdziło wszelkie domysły.

Sylwia Madeńska o aferze w Love Island

Sylwia Madeńska, to zwyciężczyni pierwszej edycji programu. Stworzyła relację z Mikołajem Jędruszczakiem, którą kontynuowali jeszcze długo po programie. Przyznała, że to, co wydarzyło się niedawno w Love Island, nieźle ją zaskoczyło. Zdradziła, że ona przed wejściem wylotem na „wyspę miłości” była mocno sprawdza przez produkcję pod kątem związków. Zastanawia się, jak doszło do tej pomyłki:

Byłam w szoku. Nie oglądałam tamtego odcinka, ale przypadkowo trafiłam na live, który miał ponad 60 tysięcy osób. Nie wiem w ogóle jak to się wydarzyło, ponieważ w mojej edycji, jeżeli chodzi o telefon i naszą przeszłość, to byliśmy bardzo mocno sprawdzani. Więc dziwne, że to nie wyszło wcześniej. Chyba dziewczyna się trochę zdenerwowała i wszystko obnażyła – powiedziała reporterce Jastrząb Post.

Czy jej zdaniem kara dla uczestnika była adekwatna?

Dobrze się stało. W takim reality-show nie ma miejsca na kłamstwo. To jest program dla singli, jeżeli ktoś chce zjeść ciasto i mieć ciastko, to nie jest miejsce dla niego.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?


Love Island: Daniel dawał sygnały partnerce spoza programu?

Love Island: Daniel dawał sygnały partnerce spoza programu?

Love Island: Daniel dawał sygnały partnerce spoza programu?

Love Island: Daniel dawał sygnały partnerce spoza programu?

Love Island: Daniel dawał sygnały partnerce spoza programu?

Love Island: Daniel dawał sygnały partnerce spoza programu?

Komentarze

 • dama_z_bagien pisze:

  Nikt nikogo nie zmusza, aby program oglądać – nie podoba Ci się, przełącz kanał. Daniel od samego początku wydawał mi się jakiś nieszczery a na końcu okazał się tchórzem, który nie ma odwagi się przyznać i powiedzieć jaka jest prawda. Pozostaje mi tylko żal dziewczyny, która widać mocno się zaangażowała.. Dziewczyno!! Nie warto w to brnąć.

 • Gość pisze:

  No akurat tej się pytacie co jest bardzo rozwiązła,patologia

 • Gość pisze:

  Palant a ona pusta bo też wyszła i poleciała za nim

 • Gość pisze:

  T jak tandeta telewizyjna jawna rozpusta na oczach widzów

  • Gość pisze:

   Nik kto sie szanuje tam nie idzie.Latajà cały czas Prawle nago. TO co to że jesti ich wiecej .Taka miĺosc.

 • Gość pisze:

  Zdrow4a pamietamy wystarczy puscić stare odcinku pudla kaźdy robi jak uwaźa jak do góry i jak na dole miłość dla kasy czyli od przedszkola a to była tylko zwykła zupa mleczna ale fartuszek tez słodki ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Zdrow4a wystarczy puscić stare odcinku pudla kaźdy robi jak uwaźa jak do góry i jak na dole miłość na kase czyli od przedszkola a to była tylko zwykła zupa mleczna ale fartuszek słodki ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×