Szukaj

Sylwia Madeńska komentuje nowy związek Krzysztofa Ibisza. Dlaczego ukrywał młodziutką partnerkę przed światem?

Sylwia Madeńska o związku Joanny Kudzbalskiej i Krzysztofa Ibisza

Sylwia Madeńska o związku Joanny Kudzbalskiej i Krzysztofa Ibisza

Krzysztof Ibisz jest zakochany. Prezenter długo ukrywał swój związek z Joanną Kudzbalską z Top Model. Dlaczego? Sylwia Madeńska komentuje kulisy relacji 56-latka.

Krzysztof Ibisz zaskoczył całą branżę i swoich fanów, gdy niespodziewanie w dniu 56. urodzin ogłosił zaręczyny z młodszą o 27 lat partnerką. Ukochana prezentera dała się poznać widzom już w 2012 roku, przychodząc na casting do Top Model. Awansowała do najlepszej 13., ale programu nie wygrała. Odpadła tuż przed finałem.

Po zakończeniu talent-show Joanna Kudzbalska skupiła się na edukacji. Wyleciała za granicę. Ukończyła studia medyczne w Barcelonie w ramach programu wymiany Erasmus (studiowała w języku katalońskim). W wolnych chwilach poświęcała się swojej pasji, jaką jest modeling. Pozowała do zdjęć dla najlepszych pism za granicą. Jej portfolio wygląda imponująco. Wielu zwycięzców Top Model może tylko pozazdrościć jej dorobku.

Krzysztof bardzo ostrożnie podchodził do tematu swojego związku. Miesiącami nie pisnął ani słowem o tym, że jest zakochany. Nie brylował z partnerką na salonach, nie zabierał jej na plany zdjęciowe programów, które prowadzi. Do tego doszła pandemia koronawirusa, która skutecznie ograniczyła działalność zawodową prezentera na wielu płaszczyznach.

Sylwia Madeńska o związku Krzysztofa Ibisza i Joanny Kudzbalskiej

Ibisz o swoim związku z Kudzbalską nie informował nikogo. Zwyciężczyni pierwszej edycji Love Island, Sylwia Madeńska, która pozostaje z prezenterem w przyjacielskich relacjach, zdradziła reporterce Jastrząb Post, że nie miała pojęcia o tym, że 56-letni gwiazdor jest zakochany, chociaż widywała się z nim regularnie:

Nie widziałam. Była to dosyć tajemnicza sprawa. Partnerka Krzyśka nie pojawiała się ani na widowni Tańca z Gwiazdami, byliśmy też w programie Krzysztofa Demakijaż i tam też jej nie widziałam.

Madeńska uważa, że Ibisz odsunął swój związek od mediów, by chronić partnerkę przed zbędnym szumem:

Wydaje mi się, że Krzysztof jest tak rozpoznawalną osobą, że nie chciał mieszać w to swojej partnerki. Jednak wiemy doskonale, że jak coś się już ujawni, to potem jest się na świeczniku i pewnie chciał ją chronić. Ale jeszcze jej nie poznałam, mam nadzieję, że będę miała okazję.

Krzysztofowi i Joannie jeszcze raz gratulujemy.


Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×