Sylwia Madeńska szczerze o batalii sądowej z Mikołajem Jędruszczakiem. Jaki wyrok wobec eks-partnera ją usatysfakcjonuje? [WIDEO]

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak

Sylwia Madeńska walczy w sądzie z Mikołajem Jędruszczakiem. Ich spór ma głęboką genezę, a nasilił się w ostatnim czasie. Jaki obrót spraw ją zadowoli?

Sylwia Madeńska stała się popularna dzięki udziałowi w programie Love Island. Wystąpiła w pierwszej edycji formatu, w którym poznała Mikołaja Jędruszczaka. Zakochani dotarli do finału. Zdobyli nie tylko główną wygraną, ale i uczucie. Po zakończeniu randkowego show dalej byli razem. Wystąpili w końcu nawet w Tańcu z Gwiazdami, jednak już w trakcie nagrań rozstali się. Pomimo tego zdecydowali się kontynuować udział w formacie.

Jakiś czas temu znów stało się o nich głośno. Wszystko przez aferę o suczkę imieniem Oreo. Sylwia oskarżyła byłego o to, że ukradł jej pupila. Początkowo próbowała odzyskać go polubownie, jednak według jej słów, Jędruszczak ją szantażował. Dlatego o całej sprawie poinformowała na Instagramie. Zgłosiła też sprawę policji. Na sporze o psa się nie skończyło. Wkrótce potem Mikołaj oskarżył swoją byłą o to, że nie oddała mu pieniędzy, które jej pożyczył.

To nie jest sto złotych, dwieście, pięćset czy tysiąc, tylko kwota sześciocyfrowa. Mija termin spłaty i zero odzewu. Brak jakiegokolwiek kontaktu, odpowiedzi na wysłane polecenie do zapłaty, jak się wtedy czujecie? Na początku to bezsilność, ale w pewnym momencie orientujecie się, że to wy jesteście poszkodowani w tej całej sytuacji i macie prawo upomnieć się o swoje – przekazał w sieci.

Para obecnie walczy ze sobą na drodze sądowej.

Sylwia Madeńska o batalii sądowej z Mikołajem

Sylwia opowiedziała naszej reporterce, że sprawa rzekomego długu toczy się obecnie przed sądem i jak sama przekonuje, twierdzenia Mikołaja nie są prawdziwe.

Nie mamy żadnego kontaktu od sprawy z Oreo. My zerwaliśmy kontakt w sierpniu. Potem była sprawa z Oreo, która na przełomie września i października się zamknęłam. Byłam w szoku o tych niedawnych doniesieniach. Ale nic nie komentuję. Wszystkim zajmuje się prawnik, sędzia. Nie będę psuła sobie nerwów. Nie chciałam spotykać się z tym człowiekiem w sądzie, bo nie chciałam nigdy więcej spotykać go na swojej drodze. Ale zostałam do tego zmuszona, bo trzeba obnażyć kłamstwo. Dałam pełnomocnictwo prawniczce, ona się tym zajmuje.

Nasza rozmówczyni chce, by sprawa jak najszybciej się wyjaśniła.

Wszystko zależy od sędziego, od biegłego. Mam nadzieję, że to się wyjaśni jak najszybciej. Chciałabym, żeby jak najszybciej pokazano, że to wszystko jest wymyślone i jest kłamstwem. I chciałabym, aby ten człowiek już nigdy więcej nie mógł się wypowiadać na mój temat. Wydaje mi się, że każdy ma swoje małe problemiki i takie dodatkowe, są zupełnie zbędne.

Sylwia zdradziła nam też, czy jest teraz zakochana.

Zakochana nie, ale czas pokaże. Otwieram się na nowe. Ja nigdy po zakończeniu tak intensywnej relacji, nie umiem wejść od razu w związek. Miałam pojedyncze randki, ale czułam, że to nie jest czas. Ale fajnie, bo teraz jestem już otwarta na nową miłość i zobaczymy, co czas pokaże.

Trzymamy kciuki za Sylwię.


Sylwia Madeńska - Otwarcie klubu La Pose

Sylwia Madeńska - Otwarcie klubu La Pose

Mikołaj Jędruszczak – Wigilia Bożego Narodzenia 2021

Mikołaj Jędruszczak – Wigilia Bożego Narodzenia 2021

Sylwia Madeńska - premiera filmu „Miłość, seks & pandemia

Sylwia Madeńska - premiera filmu „Miłość, seks & pandemia"

Komentarze

 • Gość pisze:

  straszna baba

 • Gość pisze:

  Dziwię się z jakich wiosek biorą takie tępe lachony? To nie jest gwiazdą tylko zwykłym glonojadem do ssania …..zobaczcie na jej wary, typowe u tego rodzaju przedstawicielek tego gatunku….zamiast w telewizji to do agencji niech pracuję, tam będzie mogła się trzepać i tam może zostać gwiazdą .przynajmniej będzie sobą bo tu co wywiadu udzielała to jakaś delirka ja brała i rzucalatym łbem niczym koń.! Gdy widzę i słyszę takie głupie pindy to parskam jak koń ze śmiechu .dzięki za dobrą dawkę humoru…pozdrawiam te wszystkie młodego pokolenia debilki..dajcie coś o Wieniawa

  • GośćAla pisze:

   Czyżby tak elokwentną wypowiedź napisał sam Mikołaj ?

  • Jaaość pisze:

   Mikołaj ty idioto

  • Malgorzatta pisze:

   Taki komentarz mogła napisać tylko zakompleksiona, niespełniona życiowo osoba. Zamiast tracić czas na takie komentarze weź życie w swoje ręce. Może jeszcze coś z niego będzie.

  • Gość pisze:

   Szowinista z ciebie. Współczuję.

 • Gość Iwona pisze:

  Nie rozumiem czemu ona zaprzecza przecież on pokazywał dowody że ona wisi mu kasę

 • Gość pisze:

  I co poskakal sobie i wypad takie są naiwne te kobiety .

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×