Oliwia i Mikołaj z „Love Island” komentują Strajk Kobiet. Są ze sobą bardzo zgodni [WIDEO]

Mikołaj i Sylwia z Love Island o Strajku Kobiet

Mikołaj i Sylwia z Love Island o Strajku Kobiet

Oliwia Knapek i Mikołaj Cieśla z Love Island skomentowali trwający od tygodnia Strajk Kobiet. Para, która odpadła w półfinale programu, wyraziła swoje stanowisko w temacie zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej przez Trybunał Konstytucyjny.

19-letnia Oliwia Knapek i starszy od niej o 7 lat Mikołaj Cieśla byli uczestnikami drugiej edycji hitu Polsatu Love Island. Z programu odpadli tuż przed wielkim finałem. Mimo to zyskali sympatię widzów, a wyspę miłości opuścili jako para. Ich związek ma się świetnie, o czym możemy przekonać się, podglądając relacje, jakie publikują w internecie.

Oliwia i Mikołaj z Love Island o Strajku Kobiet

Para aktywnie prowadzi swoje profile w serwisach społecznościowych. Na Instagramie oboje komentują otaczającą ich rzeczywistość. Nie omieszkali nie skomentować trwającego od tygodnia Strajku Kobiet. Oliwia zamieściła zdjęcie, na którym pozuje z symbolem akcji – czerwoną błyskawicą. Do fotografii dołączyła krótki wpis:

Nikt nie może nam odebrać prawa wyboru.

Oliwia i Mikołaj w rozmowie z reporterką Jastrząb Post stanęli w obronie praw Polek. Zgodnie zapewniają, że wspierają całą akcję, bowiem ich zdaniem każda kobieta powinna mieć prawo samodzielnie decydować o swoim życiu, szczególnie w ekstremalnych przypadkach – gdy dziecko może być skazane na życie w chorobie i cierpieniu.

Jak najbardziej wspieramy. Jestem za tym, aby każda kobieta miała prawo wyboru w takiej sytuacji. Ja jestem za tym – powiedziała Oliwka.

Mikołaj w pełni zgadza się ze zdaniem ukochanej. Jest kolejnym znanym mężczyzną (m.in. obok Tomasza Wolnego), który nie zgadza się z odbieraniem praw kobietom.

Popieram Oliwkę w pełni. Każdy ma prawo wyboru. Kobiety mają prawo wyboru i to jest najważniejsza kwestia tutaj.

Krótko i na temat.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×