Sylwia Grzeszczak po finale „The Voice” komentuje udział w kolejnej edycji. Zobaczymy ją w nowym sezonie? [WIDEO]

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak w 12. edycji The Voice of Poland zadebiutowała w roli trenerki. Fani programu często nie skąpili jej krytyki. Jak ona sama wspomina udział w programie? Chciałaby pojawić się w kolejnej edycji?

Sylwia Grzeszczak w 12. edycji The Voice of Poland zadebiutowała w roli jurorki. Do finału dotarła razem z Rafałem Kozikiem. Wokalista z jej drużyny zajął ostatecznie trzecie miejsce. Artystka w dniu finału zdecydowała się podarować mu wyjątkowy prezent. Uwieczniła jego wizerunek na fortepianie. Tego wieczoru nie brakowało wielu emocji, a ostatecznie w głosowaniu widzów zwyciężyła Marta Burdynowicz, która w rozmowie z naszą reporterką, na gorąco skomentowała to, jak się czuła po ogłoszeniu wyników.

Muzyczne talent show obfitowało w wiele emocji. Towarzyszyły one nie tylko uczestnikom i trenerom, ale przede wszystkim widzom. Zdarzało się bowiem, że nie zgadali się oni z wyborami trenerów i nie da się ukryć, że najbardziej w tym temacie obrywało się debiutującej w tej roli Sylwii. Po zakończeniu kolejnych odcinków w sieci pojawiały się gorące dyskusje na temat tego, jak sprawdza się wokalistka w roli trenerki.

Sylwia Grzeszczak o swoim udziale w The Voice of Poland

Nie da się ukryć, że Sylwia Grzeszczak była jedną z najbardziej kontrowersyjnych jurorek w programie. Widzowie show mieli jej wiele do zarzucenia, ale jednocześnie miała też silne wsparcie wśród swoich prawdziwych fanów, którzy nawet przez chwilę nie zwątpili w jej dydaktyczne i muzyczne umiejętności. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post wokalista opowiedziała o przygodzie z muzycznym talent show. Zdradziła, jak wspomina te kilka miesięcy:

Jestem zafascynowana uczestnikami. Oni mają niesamowite talenty. Będę się skupiać na finale, bo Rafał zajął trzecie miejsce i myślę, że to jest taki level który mnie i Rafała usatysfakcjonował bardzo. Ale kibicowałam trenerom, uczestnikom. Z wieloma osobami jesteśmy w bardzo przyjaznych stosunkach. Z osobami, z którymi mijałam się na backsatgu, czy korytarzu. Piszemy do siebie. Nie tylko ze swoją drużyną, ale też z innymi drużynami i to jest bardzo fajne. Ja jestem zajarana.

Czy ponownie pojawiłaby się w roli trenerki?

Nic nie wiem. Czas pokaże. Ja skupiam się na swoich utworach, to mimo wszystko jest dla mnie zawsze ważne. Ale tak jak mówię – dla mnie to była fantastyczna przygoda. Jestem dumna ze swojego uczestnika i ze swoich uczestników.

Co zdaniem Sylwii jest najtrudniejsze w programie?

To o czym mówiłam. Najtrudniejsze jest to, żeby zostawić jakieś złe emocje i wejść na scenę. Tutaj myślę o Rafale, który stoczył bój ze sobą, żeby wejść, przekroczyć granice. To jest trudne. To nie jest łatwe zadanie. Zrobił to wyśmienicie.

Podzielacie zdanie Sylwii?


Sylwia Grzeszczak podarowała pianino Rafałowi Kozikowi

Sylwia Grzeszczak - Finał The Voice of Poland 12

Matteo Bocelli, Sylwia Grzeszczak - Finał The Voice of Poland 12

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×