Szukaj

Sylwia Bomba szykuje się do ślubu. Zdradziła nam szczegóły uroczystości. A co się stało z jej pierścionkiem? To dopiero historia

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba od jakiegoś czasu jest zaręczona ze swoim ukochanym. Jej myśli już powoli gromadzą się wokół najważniejszego dnia w życiu. Gwiazda zdradziła nam, jak wyobraża sobie swoje wesele.

Sylwia Bomba ostatnio bardzo regularnie prowadzi swoje social media. Gwiazda chętnie zdradza internautom szczegóły ze swojego życia. Codziennie na prowadzonym przez nią koncie publikuje nowe zdjęcia i relacje. Profil celebrytki obserwuje już ponad 675 tysięcy bardzo zaangażowanych internautów.

Bomba ostatnio dodała zdjęcie, tuż przed wyjściem na wesele. Miała na sobie przepiękną koronkową suknię, którą z powodzeniem mogłaby założyć również panna młoda. Sylwia również małymi krokami szykuje się do ślubu.

Sylwia Bomba o pierścionku zaręczynowym i ślubie

Sylwia Bomba już od jakiegoś czasu jest zaręczona ze swoim partnerem. Gwiazda jednak od jakiegoś czasu nie nosi pierścionka, który dostała od ukochanego. Okazuje się, że ma swoje powody. Celebrytka już powoli myśli także o ślubie. Wie też dokładnie, jak ten dzień będzie wyglądał. O tym jak przyszła panna młoda wymarzyła sobie ten ważny dzień, opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Jak Sylwia Bomba wyobraża sobie swoje wesele?

Nic medialnego nie będziemy robili. Na pewno wrzucę jakieś zdjęcie, bo prowadzę na bieżąco social media i chcę, aby wszystko to, co się dzieje w moim  życiu było na bieżąco. Natomiast na pewno nie zrobimy relacji, żadnych lokowań produktów. Będzie bardzo skromnie, w gronie najbliższych.

Dlaczego Sylwia nie nosi swojego pierścionka zaręczynowego?

Pierścionek jest bardzo wystający w górę. Jak Antosia się urodziła to raz ją zahaczyłam i skaleczyłam ją przez ten pierścionek. Włożyłam go wtedy do szuflady. Ostatnio chciałam go wyjąć i założyć i okazało się, że jest dla mnie jakieś 2 rozmiary za duży. Więc muszę go zmniejszyć. Ale już jest w trakcie zmniejszania, więc niedługo będę nosiła. Mój ukochany nawet nie zauważył. Dopiero po paru miesiącach zapytał czy mam jeszcze ten pierścionek.

Jesteście fanami Sylwii?


Sylwia Bomba na weselu

Sylwia Bomba na weselu

Sylwia Bomba na weselu

Sylwia Bomba na weselu

Sylwia Bomba w płaszczu z Zary

Sylwia Bomba w płaszczu z Zary

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×