Szukaj

Dagmara Kaźmierska obleje się rumieńcem, gdy to zobaczy. Sylwia Bomba nie mogła nachwalić się Królowej życia

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba

Dagmara Kaźmierska dzięki Królowym życia stała się prawdziwą osobowością telewizyjną. Czy Sylwia zdecydowałaby się na udział w podobnym programie? 

Sylwia Bomba wielką rozpoznawalność zyskała poprzez udział w programie Gogglebox. To otworzyło jej drogę do dalszej kariery i przyniosło szanse na kolejne współprace. Spowodowało też, że gwiazdą zaczęła interesować się kolorowa prasa. Podobnie jest też w przypadku Dagmary Kaźmierskiej, która sławę zyskała udziałem w show Królowe życia. Widzowie pokochali ją za ogromne poczucie humoru i nieszablonową osobowość.

Sylwia Bomba o Dagmarze Kaźmierskiej

Sylwia i Dagmara znane są z flagowych programów stacji TTV. Jednak Kaźmierska stała się prawdziwą ikoną. Widzowie ją po prostu uwielbiają i większość z nich tylko ze względu na nią zasiada przed telewizorem. Dagmara zyskała ogromną sławę także na Instagramie. Jej profil obserwuje ponad 970 tysięcy internautów, a ta liczba stale rośnie. Takiej liczby wiernych fanów może jej pozazdrościć niejedna gwiazda kina, czy estrady. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Sylwia zdradziła, na czym według niej polega fenomen Dagmary.

Sylwia Bomba z Googlebox o fenomenie Dagmary Kaźmierskiej:

Ona jest fenomenem. Ona jest niesamowita. Dagmarę kocham od pierwszego momentu, kiedy ją zobaczyłam w Gogglebox. Królowe życia to był jeszcze nowy format w TTV. Ja się w niej zakochałam. Zawsze mówię, że ciocia Dagmara jest niesamowita. Myślę, że dlatego jest takim fenomenem, bo ona nic nie udaje. Ona jest sobą – przeklnie, uśmiechnie się, trzeba to wyzwie, jak trzeba to pochwali. Jest naturalna. I mi się wydaje, że nie sposób jej nie kochać. To jest taka prawdziwa kobieta z krwi i kości, nie udaje, nie wymyśla, mówi to, co myśli i dlatego jest tak uwielbiana.

Czy Sylwia odnalazłaby się w programie Królowe życia?

Chyba nie. Ja nie lubię być cały czas obserwowana i to nie jest taki format, w którym czułabym się komfortowo. Natomiast ostatnio byłam na urlopie, podchodzi do mnie pani na plaży i mówi – Królowe życia. Powiedziałam, że nie, ale też z tej stacji więc TTV jest głównie znane z Gogglebox i Królowych życia. Natomiast ja się cieszę, że trafiłam do Gogglebox. Królowe życia nie byłyby dla mnie dobre. Za dużo jest tam pokazywanych sekretów. Dużo pokazuję na Instagramie, ale jednak lubię mieć coś dla siebie i zachować trochę prywatności.

Który program wolicie?


Sylwia Bomba z Gogglebox przeszła metamorfozę

Sylwia Bomba z Gogglebox przeszła metamorfozę

Sylwia Bomba z Gogglebox przeszła metamorfozę

Sylwia Bomba z Gogglebox przeszła metamorfozę

Dagmara Kaźmierska - 900 tyś obserwujących

Dagmara Kaźmierska - 900 tyś obserwujących

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×