Michał Szpak zdradził sylwestrowe plany. W nowy rok nie wejdzie z przytupem. Tłumaczy dlaczego [WIDEO]

Michał Szpak o planach na Sylwestra 2020

Michał Szpak o planach na Sylwestra 2020

Sylwester 2020. Michał Szpak zdradził nam, że zaśpiewa podczas jednego z koncertów telewizyjnych. Po występie planuje wznieść toast z bliskimi, ale w 2021 rok nie zamierza wejść z przytupem. Dlaczego? O tym opowiedział reporterce Jastrząb Post, Karolinie Motylewskiej.

Michał Szpak ma za sobą udany zawodowo rok. W ciągu ostatnich 12 miesięcy rozpoczął współpracę z nowym menadżerem, nagrał dwa protest songi, które wsparły wirtualną Paradę Równości oraz Strajk Kobiet. A w drugiej połowie roku ponownie mógł sprawdzić się w roli trenera The Voice of Poland. Show zakończył z sukcesem. Jego podopieczny, Krystian Ochman, okazał się bezkonkurencyjny. Ich wspólny występ z finałowego odcinka do dziś jest jednym z największych hitów YouTube’a.

Sylwester 2020: Gdzie wystąpi Michał Szpak?

Chociaż do końca roku pozostało zaledwie trzy tygodnie, to przed Michałem udział w jeszcze jednym dużym projekcie. Wokalista zaśpiewa podczas jednego z sylwestrowych koncertów. Zdradził nam, że weźmie udział w jednym z telewizyjnych shows.

Na razie nie wiadomo, czy artysta zaśpiewa w TVP czy w Polsacie. Odpowiedź wbrew pozorom nie jest oczywista. Na przykład rok temu Szpak mimo regularnych występów w The Voice of Poland był gwiazdą konkurencyjnej dla Telewizji Publicznej Sylwestrowej Mocy Przebojów.

Z tego co wiem, to pojawiły się propozycje wzięcia udziału w sylwestrze. W związku z tym wyczekujmy tego momentu i tej wspaniałej nocy. Będzie show.

Michał nie zamierza wejść w 2021 rok z przytupem, bo według niego nie jest to zwiastunem sukcesu. O wiele ważniejsze dla wokalisty jest spędzenie czasu z bliskimi – rodziną i przyjaciółmi, z którymi obiecał wznieść toast w ostatnią noc tego roku.

Absolutnie. Jak w każdy. Chociaż przytup nie oznacza nigdy sukcesu. Najważniejsze jest to, żeby dobrze się czuć. Żeby spędzić ten czas z rodziną, albo z przyjaciółmi.

Cała rozmowa poniżej.

 

Podczas ubiegłorocznej nocy sylwestrowej w Polsacie Michał Szpak zaśpiewał cover hitu Dolly Parton I Will Always Love You w wersji znanej z wykonania Whitney Houston. Poruszający występ poniżej.


Michał Szpak – finał The Voice of Poland 11

Michał Szpak – finał The Voice of Poland 11

Michał Szpak — Sylwester Marzeń 2017

Michał Szpak — Sylwester Marzeń 2017

Michał Szpak z I Will Always Love You – Sylwester 2019 Polsat

Michał Szpak z I Will Always Love You – Sylwester 2019 Polsat

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×