Sylwester 2020: Kasia Cichopek otworzy szampana na drugim końcu Polski. „Ten rok nie był najgorszy”

Kasia Cichopek o planach na Sylwestra 2020

Kasia Cichopek o planach na Sylwestra 2020

Jak Kasia Cichopek spędzi Sylwestra 2020? Dokąd się wybiera z rodziną? Gwiazda zdradziła nam swoje plany na ostatnią noc w roku.

Sylwester za pasem. Już wiadomo, że trzy czołowe stacje telewizyjne szykują specjalne widowiska z udziałem gwiazd. TVP pokaże plenerowy koncert z Ostródy, Polsat wyemituje show ze studia telewizyjnego, a TVN7 wyświetli specjalny program z udziałem gwiazd hitów mijającego roku. A jakie plany mają znane osoby, które nie uczestniczą w żadnym z tych przedsięwzięć?

Sylwester 2020: Kasia Cichopek zdradziła swoje plany

Kasia Cichopek w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jakie ma plany na uczczenie ostatniej nocy roku. Gwiazda z rodziną najprawdopodobniej tradycyjnie wybierze się do przyjaciół w Zakopanem. Tuż przed północą otworzą szampana przy stoku narciarskim.

Jeśli chodzi o wyjazd sylwestrowy, to pierwszy raz nie wiem. Już jest tak blisko, a ja nadal nie wiem. Nie wiem, czy hotele będą otwarte, czekamy na rozporządzenie. Jeśli będą to pewnie wyjedziemy standardowo do naszych przyjaciół, bo też za nimi tęsknimy i potrzebujemy kontaktu z ludźmi, namiastki normalności. Balu na pewno nie będzie żadnego, ale doszliśmy do wniosku, że to nie ma znaczenia. Pójdziemy na stok narciarski, otworzymy szampana. Ważne, żebyśmy byli z ludźmi, których kochamy.

Czy aktorka planuje coś zmienić w swoim życiu zawodowym w 2021 roku?

Raczej będę płynąć z wiatrem. Ten rok nam pokazał, że nie ma co planować, bo wszystko może się wywrócić do góry nogami. Załatwiło nas coś, czego nie jesteśmy w stanie zobaczyć gołym okiem i zatrzymało cały świat. Nie mam żadnych postanowień, nie mam żadnych planów.

Kasia nie zalicza się do grona osób, które uważają mijający rok za „najgorszy”:

Uważam, że ten rok nie był najgorszy. Nie wydarzyła się żadna tragedia, nikt nie zachorował. To jest dla nas sukces, trzeba się z tego cieszyć i trzeba cieszyć się małymi rzeczami. Cieszyć się sobą przede wszystkim i tym, że nie mamy najgorzej.

Macie już plany na sylwestrową noc?


Kasia Cichopek i Zosia Ślotała w Zakopanem

Kasia Cichopek i Zosia Ślotała w Zakopanem

Katarzyna Cichopek w luźnej stylizacji

Katarzyna Cichopek w luźnej stylizacji

Kasia Cichopek - w cekinowej sukience, świąteczna impreza

Kasia Cichopek - w cekinowej sukience, świąteczna impreza

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×