Sylwester 2019 w TVP pod znakiem Zenka! Nie uwierzycie, ile piosenek zaśpiewa. Kurski: „Wszyscy oczywiście mają mniej” [WIDEO]

Jacek Kurski, Zenon Martyniuk

Jacek Kurski, Zenon Martyniuk

Sylwester 2019 w TVP: Jacek Kurski zdradził kulisy przygotowań. Zenek Martyniuk będzie największą gwiazdą koncertu w Zakopanem. Da praktycznie cały koncert. Żaden inny artysta nie wykona aż tylu utworów. A kogo jeszcze zobaczymy na scenie?

Zenon Martyniuk bezdyskusyjnie zasługuje na tytuł króla polskiego disco-polo. Bilety na jego koncerty rozchodzą się jak na pniu, każdy nowy singiel urasta do rangi hitu roku, a publiczność na każdym kroku udowadnia, jak bardzo uwielbia i szanuje go jako artystę.

TVP w święta wyemitowało benefis Zenka, który obejrzało ponad 4 miliony widzów. Takiej oglądalności nie odnotował nawet murowany hit Bożego Narodzenia – Kevin sam w domu (3,87 mln). Nic dziwnego, że prezes TVP, Jacek Kurski, szykuje kolejne przedsięwzięcia z liderem zespołu Akcent. Najbliższym będzie Sylwester marzeń.

[wp_quiz id=”1193″]

Jacek Kurski o Zenku Martyniuku w TVP. Jakie projekty szykują?

Jacek Kurski w rozmowie z naszą reporterką zdradził, że Zenek podczas koncertu sylwestrowego w Zakopanem zaśpiewa nie jedną, nie dwie, ani nawet nie trzy, ale aż sześć albo siedem piosenek! Licząc, że każda z nich trwa średnio po 3 minuty 30 sekund, widzowie będą mogli podziwiać Martyniuka na wizji przez niemal 24 minuty. To prawie tak długo, jak koncert gwiazdora na zamkniętej imprezie. Z pewnością taka informacja ucieszy rzeszę fanów artysty.

Pokazaliśmy prawdę o polskim społeczeństwie. Ludzie chcą Zenona Martyniuka, chcą tej muzyki. On ją wykonuje najlepiej. Jest królem muzyki tanecznej i zasługuje na poważne potraktowanie przez poważną telewizję, jaką jest Telewizja Polska. Jak tylko zostałem prezesem zapowiedziałem, że będzie miejsce dla wszystkich nurtów muzycznych na pewnym elementarnym poziomie artystycznym. I będzie miejsce dla Zenona Martyniuka. Jego benefis rozbił bank oglądalności w Święta Bożego Narodzenia. Jest teraz Sylwester Marzeń, gdzie Zenon wykona 6 lub 7 piosenek. Jest film o Zenku produkowany przez TVP. Krótko mówiąc, jest to wszystko, co powinno być w telewizji.

Zenek Martyniuk i Jacek Kurski

Zenek Martyniuk i Jacek Kurski

Jedną z gwiazd muzyki tanecznej bez wątpienia jest Sławomir, którego w tym roku nie zobaczymy na sylwestrze w Zakopanem. Czy po wielkim sukcesie jego przebojów prezesowi TVP nie jest żal, że autor sylwestrowego hitu Miłość w Zakopanem wystąpi nie u niego, a w Polsacie?

Nie jest żal, bo mamy tylu innych, wspaniałych wykonawców, że niczego nie żałujemy. Aż musieliśmy ograniczyć liczbę wykonawców, a tym którzy zostali w line-upie ograniczyliśmy liczbę poszczególnych numerów.

Sylwester 2019 TVP: Zenon Martyniuk gwiazdą wieczoru. Kto jeszcze wystąpi?

Jacek Kurski dodał, że żadna inna gwiazda podczas sylwestra 2019 w TVP nie zaśpiewa aż tylu hitów, co Martyniuk:

Rekordzistą jest oczywiście Zenon Martyniuk, wszyscy mają oczywiście mniej. Jest ogromne zainteresowanie Sylwestrem Marzeń. Już Państwa zapraszam, bo sam nie mogę się doczekać.

Oprócz Zenka, publiczność w Zakopanem i przed telewizorami będzie mogła posłuchać również hitów w wykonaniu takich gwiazd jak: Natalia Oreiro, Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Gromee, Weekend, Boys, Milano, Chico & The Gypsies, Playboys, Maryla Rodowicz, Zenon Martyniuk & Akcent, Mateusz Mijal, Pupo, Jorrgus, Piękni i Młodzi, Kombi, Stefano Terrazzino, Siostry Szydłowskie, Thomas Anders & Modern Talking Band, Bayer Full. Koncert poprowadzą: Ida Nowakowska i Aleksander Sikora oraz Marcelina Zawadzka i Rafał Brzozowski. Pojawią się również Norbi i dziennikarz Radia Zet Robert Karpowicz.


Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk fot. AKPA

Zenek Martyniuk fot. AKPA

2014 rok

Danusia Martyniuk z luksusową torebką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×