Szukaj

Sylwester 2019: Michał Szpak już żałuje, że nie zaśpiewa w TVP: „Jestem delikatnie zazdrosny o…” [WIDEO]

Michał Szpak, Sylwester 2019

Michał Szpak, Sylwester 2019

Michał Szpak szykuje się na sylwester 2019. Podobnie jak rok temu, zobaczymy go w Polsacie. Dlaczego nie pojawi się w Zakopanem, w którym nowy rok powitają gwiazdy TVP, do grona których zalicza się piosenkarz? Tego próbowała dowiedzieć się nasza reporterka.

Czołowe stacje telewizyjne ogłosiły listy gwiazd, które zaśpiewają podczas koncertów sylwestrowych. Ku zaskoczeniu wielu, w Polsacie o uwagę widzów zawalczy między innymi Michał Szpak – od niedawna utożsamiany z TVP, w której jest gwiazdą programu The Voice of Poland.

Sylwester 2019: Michał Szpak o udziale w koncercie Polsatu

Dlaczego Szpak odrzucił ofertę z TVP i przyjął występ w Polsacie? Tego próbowała dowiedzieć się od niego nasza reporterka, której gwiazdor co prawda nie zdradził, jak wyglądały kulisy rozmów z organizatorami imprez sylwestrowych, ale wyznał za to, że jest lekko zazdrosny o klimat jaki będzie panował na scenie i poza nią w Zakopanem.

Wyszło jak wyszło. Jestem w Polsacie. Każda noc sylwestrowa jest wspaniała. Oczywiście życzę powodzenia wszystkim tym, którzy będą występować na sylwestrze Telewizji Polskiej. To są naprawdę niezwykłe doznania i kocham występować w Zakopanem. Jeśli ten sylwester będzie w Zakopanym, to jestem delikatnie zazdrosny o klimat, który tam panuje. Jednak sylwester z Polsatem też jest na wielkim wypasie. To są wielkie emocje.

Przy okazji Michał zdradził swoje świąteczne plany na ten rok:

Święta na szczęście spędzę w domu. Chwila spokoju. Niezbyt długa, bo jestem w trasie.

Michał ponownie zawita do rodzinnego Jasła, gdzie czekać na niego będą nie tylko siostry, brat i tata, ale także jego bratanica, Gaja, która przyszła na świat miesiąc temu. To będzie piękne, rodzinne Boże Narodzenie. Liczymy na urocze zdjęcia.

Sylwester 2019 w Polsacie. Jakie gwiazdy wystąpią?

Michał Szpak nie jest jedyną gwiazdą sylwestra 2019 w Polsacie. Oprócz kolorowego ptaka, swoje największe przeboje zaśpiewają takie gwiazdy jak: Michał Wiśniewski, Daj to głośniej, Ronnie Ferrari, Dj BOBO i Sławomir. Koncert odbędzie się w Chorzowie.


Michał Szpak – Sylwester 2018 Polsat, Chorzów Śląski

Michał Szpak – Sylwester 2018 Polsat, Chorzów Śląski

Michał Szpak - półfinał The Voice of Poland 10

Michał Szpak - półfinał The Voice of Poland 10

Michał Szpak wychodzi ze studia Pytania na śniadanie

Michał Szpak wychodzi ze studia Pytania na śniadanie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×