Szukaj

Baron pochwalił się gdzie i z kim spędzi sylwestra: „Mamy takie same poczucie humoru i nikt na nikogo nie czeka” [WIDEO]

Baron, plany na sylwestra

Baron, plany na sylwestra

Sylwester 2019 – Baron zdradził swoje plany. Jak powita nowy rok? Gdzie i z kim? O to zapytała go nasza reporterka, której zdradził sporo sekretów. Ciekawe, co na to Julia Wieniawa…

Sylwester już za rogiem. Większość muzyków powita nowy rok w pracy. Czołowe gwiazdy estrady wystąpią podczas koncertów plenerowych. Popisy wokalne wielu z nich będziemy mogli obejrzeć w telewizji. TVP, TVN i Polsat zapowiadają wielką relację z tego, co będzie działo się na największych scenach w kraju.

Sylwester 2019: Baron zdradził swoje plany

Niestety wśród gwiazd telewizyjnych shows nie zobaczymy Barona. Artysta zdradził nam, że w tym roku sylwestra spędzi poza Polską. Trener The Voice of Poland niedawno kupił bilet do egzotycznego kraju. Pod palmą i w pełnym słońcu będzie celebrował ostatnie godziny 2019 roku, a potem wybierze się na huczną imprezę na plaży.

Postanowiłem nie spędzać sylwestra w zimnie. Więc kupiłem sobie bilet i po jednym wspaniałym urlopie wybieram się na kolejny.

Baron - nowa fryzura

Baron na wakacjach

Tym razem nie będzie mu towarzyszyć żadna piękna kobieta, bo gitarzysta zdecydował się na samotny wyjazd. Pozwoli mu to zaoszczędzić sporo cennego czasu, bo… nie będzie musiał na nikogo czekać:

Na pierwszy wyjazd lecę z moim przyjacielem Tomaszem. Ale później stamtąd uciekam i lecę sam ze sobą. Doszedłem do wniosku, że podróżowanie samemu jest świetne i podam trzy argumenty dlaczego: Ja w swoim towarzystwie czuję się świetnie. Lubimy tę samą kuchnię. Mamy takie same poczucie humoru i nikt na nikogo nie czeka.

Ciekawe, co na to Julia Wieniawa?


Baron - premiera biżuterii Zozo Design

Baron - premiera biżuterii Zozo Design

Baron

Baron

Baron w Sopocie

Baron w Sopocie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×