Barbara Kurdej-Szatan o nowej, kontrowersyjnej roli. Na potrzeby filmu przeszła sporą metamorfozę [WIDEO]

Barbara Kurdej-Szatan nowa rola

Barbara Kurdej-Szatan nowa rola

Barbara Kurdej-Szatan zagrała główną rolę w filmie Swingersi. Czy jest to film Patryka Vegi? O swoim nowym wyzwaniu opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Barbara Kurdej-Szatan po odejściu z TVP nie narzeka na brak propozycji. Gwiazda ostatnio dostała rolę w nowym filmie. Choć wielu obstawiało, że zagra w kolejnej produkcji Patryka Vegi, prawda okazuje się zupełnie inna. O wszystkim aktorka opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan tęskni za pracą w TVP! Czego brakuje jej najbardziej? [WIDEO]

Kurdej-Szatan zdradziła, że zdjęcia, które niedawno opublikowała na Instagramie pochodzą z planu filmu Swingersi. Już sam kontrowersyjny tytuł zwiastuje produkcję, obok której ciężko będzie przejść obojętnie. Co jeszcze ujawniła nam aktorka?

Nie jest to film Patryka Vegi. To jest film „Swingersi”. Dość kontrowersyjny temat, ale więcej nie będę zdradzać. Premiera będzie albo w marcu, albo w lutym. To będzie ciekawy projekt, my się świetnie bawiliśmy i pracowaliśmy intensywnie i to rzeczywiście była długa praca. Wyjechaliśmy na Łotwę na tydzień, od rana do wieczora. Przyłożyliśmy się naprawdę i sama jestem bardzo ciekawa efektu.

Basia nie ukrywa jednak, że marzy się jej rola w produkcji Patryka Vegi. Nie ma dla niej znaczenia to, w jaką postać miałaby się wcielić:

Ja siebie w ogóle widzę w filmach, a u jakich reżyserów to zależy od tego, jakie będą pomysły, jakie będą propozycje, jakie będą role.

Z chęcią zobaczymy gwiazdę w kolejnych odsłonach. Może tym razem coś bardziej mrocznego? Zanim jednak Kurdej-Szatan podejmie się kolejnych zadań aktorskich, przed nią zupełnie inne wyzwanie – udział w Tańcu z gwiazdami. Już we wrześniu przekonamy się, jaką tancerką jest Basia i czy słusznie typowana jest na zwyciężczynię jubileuszowej edycji show Polsatu.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan odebrała kiepskie wyniki badań. Gwiazda walczy z paskudną chorobą


Barbara Kurdej-Szatan ma kolorowe warkoczyki

Barbara Kurdej-Szatan ma kolorowe warkoczyki

Barbara Kurdej - Szatan bardzo schudła
Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke parą w Tańcu z gwiazdami

Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke parą w Tańcu z gwiazdami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×