Wirtualna Polska

Stylowa Małgorzata Kożuchowska na spotkaniu dziennikarzy zorganizowanym przez Avivę

Stylowa Małgorzata Kożuchowska na spotkaniu dziennikarzy zorganizowanym przez Avivę

WARSZAWA 19.05.2015 KONFERENCJA PRASOWA FUNDACJI AVIVA DOT. AKCJI TO DLA MNIE WAZNE N/Z: MALGORZATA KOZUCHOWSKA

Wirtualna Polska

19 maja, w urokliwej scenerii starego Mokotowa, odbyły się warsztaty dla kobiet marki Aviva. Małgorzata Kożuchowska opowiedziała o ważnych społecznych projektach AVIVY, które zdecydowała się wspierać w ramach kontraktu z ubezpieczycielem. To projekt „To dla mnie ważne” mający na celu wsparcie lokalnych inicjatyw dla dzieci i rodziców ( aktorka zasiada w jury przedsięwzięcia) oraz programu „Aviva dla młodych rodziców”.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska w jury – ogromne zainteresowanie programem

Tak o spotkaniu opowiada Małgorzata.

Dziś miałam przyjemność wziąć udział w warsztatach Aviva „Jak pogodzić życiowe role i pozostać sobą – czyli podstawowe wyzwanie stojące przed nowoczesną kobietą” przeprowadzonych przez Izabelę Kielczyk;) Było ciekawie i bardzo motywująco;) Z dziennikarzami porozmawialiśmy również o wspieranym przeze mnie programie „Aviva dla Młodych Rodziców” oraz projekcie społecznym „To dla mnie ważne”, o którym pisałam wam kilka dni temu – napisała Małgorzata

Na tę wyjątkową okazję wybrała casualową stylizację. Chabrowe szpilki, z czerwonymi podeszwami, od Christiana Louboutin’a idealnie dopełniały stylizacji. Aktorka bardzo zgrabnie wygląda w dżinsach. Zaprezentowała nienaganną figurę. Do spodni dobrała białą bluzę DKNY z frędzlami (ostatni krzyk mody). Za fryzurę aktorki odpowiadała nieoceniona Jaga Hupało, a za makijaż Eryka Sokólska.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentowała się aktorka.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×