Stefano Terrazzino ocenił jurorów „Mask Singer”: „Muszą się rozkręcić”. Nawet do Wojewódzkiego ma pewne wątpliwości

Stefano Terrazzino o Mask Singer

Stefano Terrazzino o Mask Singer

Stefano Terrazzino o Mask Singer. Jak ocenia jury nowego show TVN? Uczestnik programu skomentował obsadę, która oceniała go przez dwa odcinki.

TVN na początku marca ruszył z nowym talent show Mask singer, w którym znani aktorzy, piosenkarze i celebryci śpiewają światowe i polskie przeboje. Wszyscy uczestnicy występują w szałowych przebraniach, które mają na celu utrudnić jurorom ich rozpoznanie. Dodatkowo po występie ich głos zostaje zmodulowany tak, by odpowiadając na pytania, nie zdradzili swojej naturalnej barwy.

Po pierwszych dwóch odcinkach wiemy, że w efektownych kostiumach śpiewali Mateusz Banasiuk i Stefano Terrazzino. Obaj odpadli z dalszej rywalizacji po tym, jak jurorzy zdemaskowali ich tożsamość. Drugi z wymienionych na spotkaniu promocyjnym ocenił pracę jurorów.

Stefano Terrazzino o jury Mask singer

W gronie ekspertów, którzy mają za zadanie zidentyfikować zamaskowanych bohaterów, są Kuba Wojewódzki, Joanna Trzepiecińska, Julia Kamińska i Kacper Ruciński. Jak taki skład ocenia Stefano? O to zapytała go reporterka Jastrząb Post.

Takie nowe połączenie. Na pewno są osoby, których nie kojarzymy wcześniej jako jurorów. Oprócz Kuby Wojewódzkiego. On ma cięty język, po swojemu, trzeba to lubić.

Stefano z pewnymi wątpliwościami skomentował styl Kuby:

Jego styl jest ok. Powiedzmy… tak ok. Ten jego styl… No a reszta musi się rozkręcić. To jest bardzo trudne. Ja sam parę razy byłem jurorem. To nie jest proste. Musisz robić rozrywkę, ale też być autentycznym i wiarygodnym w tym, co robisz.

Jesteście fanami Mask Singer?


Mask Singer - nowy show TVN

Mask Singer - nowy show TVN

Marco Terrazzino - młodszy brat Stefano Terrazzino

Marco Terrazzino - młodszy brat Stefano Terrazzino

Stefano Terrazzino

Stefano Terrazzino

Komentarze

 • majka pisze:

  Beznadziejny program. Nic nie wnosi!

 • Gość Maria pisze:

  Kamińska w słownictwie uboga ,kręci tyłkiem ale to wychodzi słabo

  Myśli że jest gwiazda

 • Gość maska pisze:

  Słaby cały program, bo jego formuła jest nieciekawa. Jak można oglądać przez kilkanaście odcinków jakieś kolorowe kostiumy nie wiedząc kto w nich siedzi i czy naprawdę to on śpiewa. A ci niby detektywi jurorzy i ich komentarze to kretynstwo. Ani śmieszni , ani mądrzy. Ich podpowiedzi o Jennifer Lopez czy Magdzie Gessler też głupie.

 • Gość pisze:

  Taki live moja stara mowi ze ok inspiracja a czarownica ze ch..j mnie to obchodzi jak minister finansow gomolka albo inne takie wynalazki pomidory trzeba posadzic i dywan odkurzyc i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×