TYLKO U NAS! Wiemy, z kim Stefano Terazzino zatańczy w “Tańcu z gwiazdami 9”! Wygraną ma w kieszeni! - galeria
zdjecie 29
To będzie iście gwiazdorski duet!

Z kim Stefano Terrazzino zatańczy w Tańcu z gwiazdami 9?

Stefano Terrazzino wraca do Tańca z gwiazdami. Z kim wystąpi w duecie? Jako pierwsi ujawniamy nazwisko tanecznej partnerki przystojnego Włocha.Znamy już dziewięciu uczestników 9. edycji Tańca z gwiazdami. Teraz oficjalnie dowiedzieliśmy się, że do programu po krótkiej przerwie powraca czterokrotny zdobywca Kryształowej KuliStefano Terrazzino. Informację o swoim ponownym udziale potwierdził sam tancerz, który na Instagramie opublikował wideo sprzed lat, jeszcze z czasów, gdy partnerował Kindze Rusin, a taneczne show było emitowane w TVN-ie:
Tak się zaczęła ta przygoda dawno temu. Teraz czas znów wracać na parkiet i podjąć koleina wyzwania. Do zobaczenia w nowej edycji Tzg – napisał tancerz.
https://www.instagram.com/p/BsaHNqNiUnG/

Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino parą w Tańcu z gwiazdami

To jednak nie koniec rewelacji. Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, Stefano Terrazzino w Tańcu z gwiazdami 9 zatańczy z Agnieszką Radwańską. Oznacza to, że ponownie w jego ramiona trafi jedna z największych gwiazd programu. Przypomnijmy, że oprócz sławnej tenisistki na parkiecie zobaczymy, m.in.: Jakuba Kucnera, Qczaja, Dominikę Tajner-Wiśniewską i Annę Jagodzińską. Stefano Terrazzino w Tańcu z gwiazdami doprowadził do zwycięstwa Kingę Rusin, Agatę Kuleszę, Anetę Zając oraz Agnieszkę Sienkiewicz. Czy sięgnie po główną nagrodę po raz piąty? O tym przekonamy się wkrótce. https://jastrzabpost.pl/newsy/czadoman-kim-jest-taniec-z-gwiazdami-2019_705048.html https://jastrzabpost.pl/newsy/taniec-z-gwiazdami-wielka-gwiazda-sportu-w-show-fani-zachwyceni_704590.html https://jastrzabpost.pl/exclusive/macademian-girl-taniec-z-gwiazdami-2019-kto-to_704514.html

Zobacz także: TYLKO U NAS! Wiemy, z kim Stefano Terazzino zatańczy w “Tańcu z gwiazdami 9”! Wygraną ma w kieszeni!
×