Szukaj

Stanisław Obolewicz i Olga Kleczkowska o wynikach „Top Model”. Czują się przegrani? [WIDEO]

Olga Kleczkowska, Stanisław Obolewicz o wynikach Top Model

Olga Kleczkowska, Stanisław Obolewicz o wynikach Top Model

Stanisław Obolewicz i Olga Kleczkowska skomentowali wyniki Top Model 8. Jak oceniają wygraną Dawida Woskaniana? O to zapytała ich nasza reporterka.

Ósma edycja Top Model zakończyła się zwycięstwem 29-letniego Dawida Woskaniana, który dał się poznać jako zdolny i przystojny model dotknięty zespołem Tourotte’a. W finale pokonał trójkę rywali, wśród nich Stanisława Obolewicza oraz Olgę Kleczkowską.

Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca w rozmowie z naszą reporterką skomentowali to, co działo się podczas decydującego starcia. Ocenili zwycięstwo Dawida i swoje szanse na dalszą karierę w modelingu.

Nie czuję się przegrany, bo dla siebie już wygrałem dostając się do finału. Cieszę się, że Michał mnie przywrócił. Udowodnił, że mam to coś w sobie. Reakcja dzisiejsza widzów potwierdziła, że wszystko idzie mi dobrze. Nie jestem smutny. Cieszę się, że wygrał Dawid. Ja sobie zawsze poradzę, niezależnie od tego, czy wygram czy nie. Zobaczymy, jak będzie dalej. Trzymałem kciuki za Olgę i Dawida. Z tymi ludźmi w trakcie całego sezonu utrzymywałem spory kontakt. Wierzyłem w nich – przyznał Stanisław.

Podobne odczucia ma najmłodsza uczestniczka tej edycji – Olga. Styliści zafundowali jej imponującą metamorfozę, a ona sama na nowo uwierzyła w siebie:

Czuję się wygraną. Każdy z finalistów ma prawo czuć się wygranym, bo osiągnęliśmy niesamowity sukces. Niewiele osób może powiedzieć o sobie, że było w finale Top Model.

Finaliści – finał Top Model 8

Finaliści – finał Top Model 8

A jak swoje zwycięstwo skomentował Dawid Woskanian?

To jest takie uczucie, że ciężko to opisać. Emocje są takie duże, że pewnie dopiero jutro dojdzie do mnie to, że wygrałem. Były takie momenty, kiedy myślałem, że mogę go zwyciężyć. Były sesje, które udawało mi się wygrywać, albo zajmować jakąś dobrą lokatę. To mnie bardzo motywowało i dodawało pewności siebie.

Cała rozmowa poniżej:


Dawid Woskanian wygrał Top Model 8

Dawid Woskanian wygrał Top Model 8

Dawid Woskanian wygrał Top Model 8

Dawid Woskanian wygrał Top Model 8

Olga Kleczkowska – Finał Top Model 8

Olga Kleczkowska – Finał Top Model 8

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×