Szukaj

Hołd dla brata i wygłupy z byłym mężem. Beata uczciła jubileusz Bajmu w trzech kreacjach. Finałowa przejdzie do historii

Beata Kozidrak Sopot

Beata Kozidrak Sopot

Beata Kozidrak oddała hołd zmarłemu bratu

16 sierpnia w Operze LeśnejSopocie odbył się ostatni dzień festiwalu Top of the Top 2018, podczas którego rozbrzmiały największe przeboje polskich i zagranicznych artystów. Koncert The Best of Sopot był jedynie rozgrzewką przed niezwykłym jubileuszem, który na sopockiej scenie świętował zespół Bajm z przepiękną Beatą Kozidrak.

Dla Beaty był to wyjątkowy koncert, nie tylko ze względu na fakt, że podsumowała 40 lat swojej obecności na scenie. Kilka tygodni temu odszedł jej starszy brat, Jarosław Kozidrak, współzałożyciel zespołu. Gwiazda oddała mu wzruszający hołd na scenie:

Miał tu być mój brat, szykował się do tego koncertu, jak i do tego jubileuszu. Niestety już go nie ma. Współtwórca i współzałożyciel Bajmu. Mój starszy cudowny brat. Tak naprawdę dzięki któremu zaczęłam śpiewać. Ja najpierw chciałam tańczyć, on najpierw przychodził z gitarą do pokoju i bardzo mnie męczył, chciał żebym słuchała nowych płyt, i musiałam śpiewać. Gdziekolwiek w tej chwili jesteś Jarek, jeśli zapomnisz tekstu do tej piosenki, to masz go tu napisany – powiedziała poruszona wokalistka

Co miała na myśli? Jak zdradziła nam Patrycja Kujawa, która zaprojektowała sceniczną suknię Beaty, na trenie jej spektakularnej kreacji ręcznie wymalowała tekst do poruszającej piosenki, którą Kozidrak zaśpiewała w hołdzie dla swojego brata.

Stylizacja Beaty Kozidrak na festiwalu Top of the Top 2018

Trzeba przyznać, że kreacja Kozidrak była naprawdę spektakularna. Złożona z sześciu różnych części, które Beata modyfikowała na scenie podczas koncertu, prezentowała się zjawiskowo. Czarna suknia wyszywana kryształami w białym i czerwonym kolorze rzucała się w oczy, eksponowała nogi diwy i podkreślała jej kobiece krągłości. Całość została wykonana ręcznie przez projektantkę Patrycję Kujawę, która specjalizuje się w okazałych sukniach ślubnych i wieczorowych.

Po zejściu ze sceny Beata założyła srebrną mini z frędzlami, w której pozowała zebranym fotoreporterom. Beacie towarzyszył były mąż, Andrzej Pietras. Eks małżonkowie razem wygłupiali się i sprawiali wrażenie zaprzyjaźnionych ze sobą.

Jak wam się podoba?

Takiego debiutu nikt się nie spodziewał! Dzieci Kasi Kowalskiej pierwszy raz na ściance! Ola mogłaby uczyć stylu nawet Margaret

Anioł w Sopocie! Edyta Górniak ze łzami w oczach oddała hołd wielkiej artystce, a przy tym wyglądała bajecznie!

Gwiazdy trzeciego dnia Sopot Top of the Top 2018: Natalia Szroeder, Kasia Stankiewicz, Andrzej Piaseczny


Kreacja Beaty Kozidrak z jubileuszu zespołu Bajm - Patrycja Kujawa

Kreacja Beaty Kozidrak z jubileuszu zespołu Bajm - Patrycja Kujawa

Beata Kozidrak – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Beata Kozidrak – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×