Izabela Janachowska wzięła pod lupę trzy najgłośniejsze śluby gwiazd 2022 roku. Nad jednym nie mogła przestać się rozpływać: „Ona nie bierze jeńców”

Izabela Janachowska wybrała ślub roku gwiazd w 2022 roku

Izabela Janachowska wybrała ślub roku gwiazd w 2022 roku

Karolina Pisarek, Andziaks czy Sylwia Przybysz? Ślub której z gwiazd najbardziej przypadł do gustu Izabeli Janachowskiej? Wszystkie oceniła bardzo dobrze, ale jeden szczególnie zapadł jej w pamięć. Wytłumaczyła dlaczego.

Sezon ślubny trwa w najlepsze. W polskim show-biznesie w ostatnim czasie kilka gwiazd zmieniło stan cywilny. Najwięcej miejsca w mediach poświęcono ceremonii Karoliny Pisarek, która nie szczędziła szczegółów z przygotowań (miała swój cykl w Dzień Dobry TVN) i samego wydarzenia. W wywiadach chętnie dzieliła się największymi sekretami – zdradziła m.in. ile kosztowała ją organizacja wesela, i jakie kwoty przekazywali jej goście w tzw. kopertach. Jedna z osób wręczyła jej 20 tys. zł. Zapewniła, że zebrana kwota nawet w 2% nie pokryła poniesionych przez nią kosztów.

Niemal w tym samym czasie miłość ślubowali sobie Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski oraz Andziaks i Luki – gwiazdy social mediów. Oba wydarzenia były skrupulatnie relacjonowane w sieci, dzięki czemu Izabela Janachowska, która jest naczelną ślubną ekspertką w Polsce, miała okazję podejrzeć, na jakim poziomie zorganizowane były owe przyjęcia.

Który z tych trzech ślubów najbardziej Izie przypadł do gustu? O to zapytała ją reporterka Jastrząb Post.

Izabela Janachowska o ślubach gwiazd w 2022 roku

Janachowska zwróciła uwagę na rozmach, z jakim zorganizowano wszystkie trzy ceremonie i wesela. Uważa, że najbardziej „po polsku” było u Sylwii i Jana:

Te śluby wszystkie łączy to, że absolutnie były na bogato. Każdy z nich był inny. Najbardziej swojski i dla ludzi z taką najfajniejszą zabawą wydaje mi się ślub Sylwii. Widać było, że oni świetnie się bawili, i ta więź z rodziną, z przyjaciółmi była świetna, ale też miejsce generowało trochę bardziej luźnego tematu.

Ekspertka najbardziej zachwyciła się ślubem Andziaks i Lukiego, a wszystko to za sprawą niepopularnych w Polsce dekoracji:

U Karoliny i Andziaks wszystko było na tip-top. Podobały mi się te niebieskie dekoracje u Andziaks. Ja lubię ten kolor. Fajne to było. Chociaż przypominały mi bardzo te dekoracje ślub u Joanny Przetakiewicz. Były robione przez tę samą dekoratorkę. Ten niebieski jest taki charakterystyczny, bo wciąż jest bardzo rzadko wybierany jako tak mocno wiodący kolor. Podobała mi się ta odwaga Andziaks w tym wyborze.

Iza uważa, że posunięcie młodej pary było nieoczywistym, ale przy tym świetnym ruchem, który wyróżnił ich z tłumu:

To, co zrobiła Asia, kiedy ten ślub był w Grecji, w takim klimacie, przy wodzie, ten niebieski kolor był bardzo naturalnym wyborem śródziemnomorskim i totalnie pasującym do miejsca, natomiast w Polsce decyzja o niebieskich kwiatach jest dużą odwagą. To mi się w Andziaks podoba, że ona nie bierze jeńców, idzie po swoje. To jest super.

Cała rozmowa poniżej.


Andziaks i Luka wzięli ślub

Andziaks i Luka wzięli ślub

Andziaks i Luka wzięli ślub

Andziaks i Luka wzięli ślub

Andziaks i Luka wzięli ślub

Andziaks i Luka wzięli ślub

Komentarze

 • Gość pisze:

  Nie chciałabym mieć takiego ślubu z przepychem, jestem skromną osobą i taki był mój ślub. Po co wydawać kase na jedzenie i atrakcje jak można było je wykorzystać na kupno większego auta czy irobota który będzie odkurzał w domu. Ale każdy ma swoje priorytety.

 • Gość pisze:

  Lepiej by wzięła pod lupę swoje zęby..

 • Kim pisze:

  . Gdybyście mieli tyle kasy co oni to też wasz ślub by tak wyglądał. Zazdrość aż Was ściska.

 • Kim pisze:

  Bardzo fajnie na bogato. Gdybyście mieli tyle kasy co oni to też wasz ślub by tak wyglądał. Zazdrość aż Was ściska.

 • Anna pisze:

  Te śluby wyglądają jak widowiska /najczęściej komediowe/. Komu i czemu ma to służyć? Rozumiem, jest kasa jest zabawa, ale przerost formy nad treścią po prostu razi.

 • Gość pisze:

  Te śluby celebrytów to totalne dno najważniejsze żeby dużo wydać i dużo w koperty nazbierać

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×