Tobias Solorz i Monika Suchocka już po ślubie! To było wesele jak z bajki! Syn miliardera zaprosił plejadę gwiazd. Znamy szczegóły! [DUŻO ZDJĘĆ]

Zdjęcia ze ślubu Tobiasa Solorza i Moniki Suchockiej

Zdjęcia ze ślubu Tobiasa Solorza i Moniki Suchockiej

Ślub Tobiasa Solorza i Moniki Suchockiej

Sezon ślubów w show-biznesie trwa. Tym razem „tak” powiedzieli sobie Tobias Solorz i Monika Suchocka. Ceremonia odbyła się kilka dni temu, a huczne wesele wczoraj. Przyjęcie zorganizowano w bajkowej scenerii w warszawskich Łazienkach. Zakochani zaprosili gości do luksusowej restauracji Belvedere, której właścicielką jest Anna Woźniak-Starak, mama Piotra.

23-letnia panna młoda wybrała długą koronkową suknię ślubną projektu Zuhaira Murada – mieniącą się milionami cekinów i kryształków, która pięknie podkreśliła jej szczupłą sylwetkę. Dobrała do niej długi welon, który bardziej kojarzy nam się z hollywoodzkimi filmami niż z polskimi ślubami. Młoda para wyglądała przepięknie. Emocje dały się we znaki nie tylko Tobiasowi, ale też jego ojcu – Zygmuntowi Solorzowi-Żakowi. Jeden z najbogatszych Polaków i założyciel telewizji Polsat nie ukrywał łez wzruszenia.

Na ślubie Tobiasa Solorza i Moniki Suchockiej nie zabrakło zaprzyjaźnionych gwiazd. Wśród gości paparazzi dostrzegli, m.in. Ninę Terentiew, Marylę Rodowicz, Bartka Kasprzykowskiego czy Andrzeja Dużyńskiego w towarzystwie tajemniczej partnerki. To tylko podsyca plotki na temat rozwodu pary.

Zdjęcia ze ślubu Tobiasa Solorza i Moniki Suchockiej w galerii zdjęć.

Zobacz: Wiemy, ile Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zebrali pieniędzy z kopert. Goście byli naprawdę hojni

Tobias Solorz i Monika Suchocka wzięli ślub

Tobias Solorz i Monika Suchocka wzięli ślub

Restauracja Belvedere na weselu Solorza

Restauracja Belvedere – wesele Tobiasa Solorza i Moniki Suchockiej


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×