Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Tobias Solorz i Monika Suchocka już po ślubie! To było wesele jak z bajki! Syn miliardera zaprosił plejadę gwiazd. Znamy szczegóły! [DUŻO ZDJĘĆ]

Zdjęcia ze ślubu Tobiasa Solorza i Moniki Suchockiej


Ślub Tobiasa Solorza i Moniki Suchockiej

Sezon ślubów w show-biznesie trwa. Tym razem „tak” powiedzieli sobie Tobias Solorz i Monika Suchocka. Ceremonia odbyła się kilka dni temu, a huczne wesele wczoraj. Przyjęcie zorganizowano w bajkowej scenerii w warszawskich Łazienkach. Zakochani zaprosili gości do luksusowej restauracji Belvedere, której właścicielką jest Anna Woźniak-Starak, mama Piotra.

23-letnia panna młoda wybrała długą koronkową suknię ślubną projektu Zuhaira Murada – mieniącą się milionami cekinów i kryształków, która pięknie podkreśliła jej szczupłą sylwetkę. Dobrała do niej długi welon, który bardziej kojarzy nam się z hollywoodzkimi filmami niż z polskimi ślubami. Młoda para wyglądała przepięknie. Emocje dały się we znaki nie tylko Tobiasowi, ale też jego ojcu – Zygmuntowi Solorzowi-Żakowi. Jeden z najbogatszych Polaków i założyciel telewizji Polsat nie ukrywał łez wzruszenia.

Na ślubie Tobiasa Solorza i Moniki Suchockiej nie zabrakło zaprzyjaźnionych gwiazd. Wśród gości paparazzi dostrzegli, m.in. Ninę Terentiew, Marylę Rodowicz, Bartka Kasprzykowskiego czy Andrzeja Dużyńskiego w towarzystwie tajemniczej partnerki. To tylko podsyca plotki na temat rozwodu pary.

Zdjęcia ze ślubu Tobiasa Solorza i Moniki Suchockiej w galerii zdjęć.

Zobacz: Wiemy, ile Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zebrali pieniędzy z kopert. Goście byli naprawdę hojni

Tobias Solorz i Monika Suchocka wzięli ślub

Tobias Solorz i Monika Suchocka wzięli ślub

Restauracja Belvedere na weselu Solorza

Restauracja Belvedere – wesele Tobiasa Solorza i Moniki Suchockiej

Jak oceniasz suknię ślubną Moniki Suchockiej?Komentarzy: 6


żona Marta Boczkowska | 27 września 2016, 19:21

Kaczka dziennikarska, ja dysponowałabym rozwodem. Buziaki kiciu Tobuś 😉


Gość | 26 września 2016, 13:51

PIĘKNA PARA


Gość | 26 września 2016, 13:36

Jaka piękna kobieta! :O I jeszcze ta sukienka jak z marzeń. Wyglądają na dobranych i szczęśliwych.


Gość | 26 września 2016, 00:08

Wygląda na to, że z potomków naszych „elit” Tobiasz trafił najlepiej. Sebastian Kulczyk też dobrze (żona Katarzyna Jordan). Mama Piotra Woźniaka Staraka chyba robi dobrą minę do złej gry.


Gość | 25 września 2016, 21:42

Ładnie wyglądali chociaż tobiasz uroda nie grzeszy


wow | 25 września 2016, 15:24

piekna kobieta z niebianska figura z tej suchockiej 🙂 ja tez daze do takiej, chodze na scianke i biegam, a teraz jeszcze kupilam na wyprzedazy w media expert i zamierzam zasuwac 😉 ale jeszcze mi troche do niej brakuje;)


Dodaj komentarz
×