Szukaj

Ślubne zaproszenia Joanny Przetakiewicz skrywają wyjątkową prośbę. Gwiazda zdradziła nam, o co poprosiła gości

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

O co Joanna Przetakiewicz poprosiła gości? Gwiazda zdradziła swoje ślubne sekrety. Kogo zaprosiła na swoje greckie wesele?

Już w październiku Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wezmą ślub. Para pobierze się w Grecji. Ceremonia i wesele odbędą się na świeżym powietrzu. Jest to związane nie tylko z piękną pogodą, ale przede wszystkim z obostrzeniami dotyczącymi bezpieczeństwa gości w czasie koronawirusa. Kogo para zaprosiła na to przełomowe dla ich związku wydarzenie?

Joanna Przetakiewicz o gościach na ślubie. O co ich poprosiła?

Joanna na razie nie chce ujawniać, komu wręczyła zaproszenie na ślub. Gwiazda w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zaznaczyła, że jeszcze wiele może się zmienić, a wszystko to przez pandemię COVID-19. Projektantka dokłada wszelkich starań, by impreza przebiegła w jak najbardziej bezpieczny sposób, a weselnicy wrócili do domu ze wspaniałymi wspomnieniami.

Nie chcę ujawniać listy gości, tym bardziej, że ona może się zmienić. Dlatego, że wiele się wydarzyło przez ostatnie dni. Dzisiaj jest uznane, że jest kolejna fala COVID-u i nastąpiły pewne obostrzenia. W związku z tym osoby, które stoją na czele ogromnych firm czy korporacji, lub pełnią w nich bardzo ważną rolę, dostały apel, żeby nie spotykać się w większych gronach. Dlatego my też całe wesele zdecydowaliśmy się zorganizować tylko i wyłącznie na zewnątrz. Chcieliśmy być sami, w odosobnionym miejscu. I co najważniejsze – na początku października mamy gwarantowaną dobrą pogodę. Na tym nam bardzo zależało, żeby przedłużyć lato. I żeby w naszych gościach pozostawić niezapomniane wrażenie. I niezapomniane momenty. Żeby zawieźć ich w miejsce, w których nikt wcześniej nie był.

Co ciekawe Joanna już teraz poprosiła gości o to, by nie przynosili żadnych prezentów.

U nas goście również są poproszeni o nieprzynoszenie żadnych prezentów, ani żadnych kwiatów. Dla nas najważniejsza jest obecność naszych gości. I nic poza tym się dla nas nie liczy. Oprócz tego, że naszym największym marzeniem jest stworzyć taki czas, który wszyscy, do końca życia będziemy pamiętać.

Cała rozmowa poniżej.


Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens- urodziny La Manii

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens- urodziny La Manii

Joanna Przetakiewicz, Marcin Cejrowski - urodziny La Manii

Joanna Przetakiewicz, Marcin Cejrowski - urodziny La Manii

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×