Na tę chwilę czekaliśmy dwa lata! Piękna para już po ślubie! Co za suknia! [GALERIA]

Ślub Jarosława Jakimowicza i Katarzyny

Ślub Jarosława Jakimowicza i Katarzyny

Ślub Jarosława Jakimowicz i Katarzyny – zdjęcia

Kolejna para powiedziała sobie „tak”! Dzisiaj odbył się ślub Jarosława Jakimowicza i Katarzyny. Para po dwóch latach związku podjęła życiową decyzję. Ceremonia i wesele odbyły się w Warszawie.

Żona Jarosława Jakimowicza wystąpiła w pięknej sukni ślubnej z odsłoniętymi plecami. Włosy miała spięte w kok, a w ręku trzymała bukiet z niebieskich hortensji. Z kolei aktor postawił na klasykę – czarny garnitur i zaczesane do tyłu włosy. Razem stworzyli piękny komplet.

Na ślubie Jarosława Jakimowicz i Katarzyny nie zabrakło gwiazd. Wśród gości dostrzegliśmy, m.in. Piotra Zelta z narzeczoną Katarzyną oraz Marcina Mroczka.

Gratulujemy! Zdjęcia ze ślubu Jakimowicza w galerii. Przypomnijmy, że jeszcze dzisiaj na ślubnym kobiercu staną Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan.

Zobacz: Ostatnie przygotowania do ślubu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana! Zajrzeliśmy za kulisy! [zdjęcia]

Zobacz: Zobaczcie suknię ślubną Małgorzaty Rozenek! Nie będzie biała! Projektanci zasypali ją kreacjami na tę wyjątkową okazję! Mamy zdjęcia

Zobacz: Wyciekło zaproszenie na ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Bardzo minimalistyczne i eleganckie. W takim stylu zorganizują ślub i wesele?

Ślub Jakimowicza 2016

Zdjęcia ze ślubu Jarosława Jakimowicza i Katarzyny – 2016


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×