Szukaj

Eliza i Trybson zdradzili nam datę ślubu. Mają już zaplanowaną całą ceremonię

Ślub Trybsona i Elizy. Data i miejsce

Ślub Trybsona i Elizy. Data i miejsce

Eliza Wesołowska i Paweł „Trybson” Trybała

Para, która poznała się na planie „Warsaw Shore”Eliza Wesołowska i Paweł Trybała – jest nadal w szczęśliwym związku i doczekała się córeczki Victorii. Nikt nie wróżył im długiego związku, ale okazuje się, że bardzo do siebie pasują i planują wspólną przyszłość. Wprawdzie do ślubu jeszcze daleko, ale już są plany co do tego dnia. Zanim staną na ślubnym kobiercu mają teraz inne sprawy na głowie.

Ślub będzie, tyle że nie jesteśmy w stanie określić w jakim czasie, kiedy dokładnie. Musi być ta stabilizacja po prostu – czyli to upragnione gniazdko i będziemy wiedzieli, że to jest nasz dom. Po pierwsze musi być domek, później dopiero ślub i wtedy możemy planować drugie dziecko – powiedziała Eliza.

Paweł chciałby, aby ten dzień był wyjątkowy i dokładnie taki, jak wymarzyła go sobie Eliza:

Ślub wymaga poświęcenia czasu, załatwiania wszystkiego, a my teraz nie mamy go za dużo. Chcielibyśmy, żeby ślub i wesele było dopięte na ostatni guzik, żeby był wymarzonym dniem dla Elizy, bo mi już bardzo dużo o tym mówiła. Chciałabym, żeby ten dzień był dla niej jak z bajki, a takie szczegóły to trzeba poodpinać. Dajcie nam na ślub 2, 3 lata – dodał Trybson

Kibicujecie im?

Zobacz: Eliza pokazała zdjęcie twarzy córki! Internauci: „Cały Paweł. Mały Trybson”

Eliza i Trybson na MTV EMA Pre-Party 2015

Eliza i Trybson na MTV EMA Pre-Party 2015

Eliza i Trybson na MTV EMA Pre-Party 2015

Eliza i Trybson na MTV EMA Pre-Party 2015


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×