Sławomir i Kajra opowiedzieli o swoim, trwającym siedem dni weselu. „Nie zamierzamy tego więcej powtarzać” [WIDEO]

Sławomir i Kajra opowiedzieli Jastrząb Post o swoim ślubie i weselu

Sławomir i Kajra opowiedzieli Jastrząb Post o swoim ślubie i weselu

Sławomir i Kajra opowiedzieli Jastrząb Post o swoim ślubie i weselu. Oj, działo się naprawdę wiele... Huczna impreza trwała aż siedem dni!

Sławomir Kajra to jedna z najpopularniejszych par show-biznesu. Zaczynali karierę jako aktorzy, ale szybko się przebranżowili i zajęli muzyką. Wylansowali hit pt. Miłość w Zakopanem, który przyniósł im ogólnopolski rozgłos. Para sformalizowała związek w 2011 roku. Małżonkowie wychowują wspólnie syna Kordiana, który jest dla nich całym światem.

Reporterka Jastrząb Post zapytała znaną parę ich o wesele i ślub.

Sławomir i Kajra wspominają swój ślub i wesele:

Sławomir powiedział nam, że impreza trwała aż siedem dni!

Wesele trwało aż 7 dni. Nie wszystko pamiętamy – wyznał muzyk.

Kajra dodała:

Była to przygoda życia, która trwa po dziś dzień. Nie zamierzamy tego więcej powtarzać. Mówi się o tym, że nie można zorganizować takiego wesela, gdzie każdy będzie zadowolony.

Wiele mówi się teraz o tym, jak wiele osób zwraca uwagę na to, co dostają w kopertach. A jak było u Kajry i Sławomira?

Dla nas najważniejszym prezentem było to, że ludzie, którzy nas kochają przyjechali. To wesele było w środku tygodnia, bo nie mogliśmy znaleźć ani sali, ani orkiestry, ani operatorów. Musieliśmy zrobić je w środę i wszyscy dojechali. My z zaproszeniami pojechaliśmy do każdego z osobno. Nawet pojechaliśmy do Szwajcarii i też goście dopisali. To jest też taki moment, że można podziękować rodzicom za cały trud wychowania i zaznaczyć, że my już od tej pory idziemy swoją drogą – powiedział Sławomir.

Kajra dodała:

Nasi goście byli dla nas największą niespodzianką, a wesela nie organizuje się po to, żeby dostać jakiekolwiek gifty, tylko żeby związać się z najbliższą dla siebie osobą, wiec chyba myślenie tym torem, to nie tędy droga.

Dlaczego mieli tak duże problemy z zorganizowaniem wesela?

Chcieliśmy mieć konkretną orkiestrę, wymarzoną salę i operatora też. Tak trzeba było to zrobić, a poza tym jesteśmy z wyżu demograficznego – wyznał Sławomir.

Następnie zdradzili, czy zdarza im się mieć kryzysy w związku.

Oczywiście, że mamy kryzysy, ale rozmawiamy. Doprowadzać do tego, aby położyć się spać pogodzonym, bo szkoda czasu. Mamy tak niedużo czasu w życiu, że szkoda go marnować na kłótnie i niesnaski – wytłumaczył mąż Kajry.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Sławomir i Kajra 8 lat temu

Sławomir i Kajra 8 lat temu

Sławomir i Kajra

Sławomir i Kajra

Sławomir i Kajra

Sławomir i Kajra

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live zdrowia bawią się ludzie jesteście najlepszymi przypadkowymi dziećmi na świecie nie będzie serialu taty i mamy a to co teraz będzie weselny bocian erotic na hbo ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×