Szukaj

Siostry Szczepańskie o relacji z Kasią Skrzynecką: „Jest nam bardzo miło, że mamy taką mamę” [WIDEO]

Siostry Szczepańskie, Kasia Skrzynecka

Siostry Szczepańskie, Kasia Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka to bardzo znane nazwisko w polskim show-biznesie. U jej boku zadebiutowały siostry Szczepańskie w serialu Miłość na Zakręcie. Dorota i Monika reporterce Jastrząb Post zdradziły kulisy współpracy. Jaka prywatnie jest aktorka?

Dorota i Monika Szczepańskie  to siostry bliźniaczki występujące w serialu Miłość na Zakręcie. Produkcja emitowana jest na antenie TV4 od sierpnia 2019 roku. Dziewczyny grają tam córki serialowej Heleny, w tej roli możemy zobaczyć Katarzynę Skrzynecką. Dorota swój debiut na szklanym ekranie miała nieco wcześniej – w polskim serialu Ślad, który możemy oglądać w telewizji Polsat.

Siostry Szczepańskie o Kasi Skrzyneckiej. Jak oceniają współpracę?

Katarzyna Skrzynecka to aktorka z ogromnym dorobkiem artystycznym. Sławę odniosła, grając na szklanym ekranie, jak i pojawiając się w największych kinowych hitach. Regularnie także możemy zobaczyć ją na deskach teatrów. Dzięki swojej popularności zapraszana jest również do wielu innych projektów i pojawia się w niezliczonej ilości programów telewizyjnych.

Siostry Szczepańskie reporterce Jastrząb Post opowiedziały, jak wygląda współpraca ze znaną aktorką.

Z Katarzyną Skrzynecką pracuje nam się wspaniale. Katarzyna jest bardzo otwartą osobą. Jak pracujesz z kimś, kto tyle lat pracuje w zawodzie, to też Ty osobiście wskakujesz na inny level. Szkoła szkołą, wykształcenie wykształceniem, ale jak idziesz do pracy to jest troszeczkę inna forma. Spotkanie z Kasią odbyło się podczas naszego pierwszego dnia zdjęciowego na planie. Więc my od razu się poznałyśmy, polubiłyśmy, później spotkałyśmy się w teatrze. Kasia to ciepła, kochana osoba, którą pozdrawiamy.

Jak reagują, gdy w mediach nie są przedstawiane z imienia i nazwiska, tylko jako córki Katarzyny Skrzyneckiej?

My mamy do tego dystans. Zajmujemy się pracą. Dla nas najważniejsze jest, aby pracować, grać, aby spełniać się zawodowo. Nagłówki to jest fajna i ważna sprawa, ale myślę, że drugorzędna. Dopóki to nie dotyka naszych sfer rodzinnych i nie na ma nic wspólnego z hejtem, to nie mamy z tym problemu. Jest nam bardzo miło, że mamy taką mamę.

Lubicie serial z bliźniaczkami?


Katarzyna Skrzynecka, siostry Szczepańskie

Katarzyna Skrzynecka, siostry Szczepańskie

Siostry Szczepańskie, Lena Klimentova

Siostry Szczepańskie, Lena Klimentova

Siostry Szczepańskie

Siostry Szczepańskie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×